přinášíme Vám zcela přepracovaný online obchod na dolekop.com

Bleskovky

16.4.14 - Bikepark Střižák v Ústí nad Labem otevírá svoje brány
Bikepark Střižák v Ústí nad Labem otevírá svoje brányZprávy jako tato se píšou sami, oznámení otevření nového bikeparku je vždy svátkem pro všechny bajkery. V Ústí nad Labem poslední tři roky Ústecká freeridová organizace vybudovala park, který se slavnostně 26.4. otevře.

15.4.14 - Prokop vyhrál Red Bull Hill Chasers
Prokop vyhrál Red Bull Hill ChasersRed Bull Hill Chasers je unikátní závod do kopce, z klasického pavouka po deseti postupuje do dalšího kola závodu pět nejrychlejších. Nezáleží co máš za kolo, ať už pevňáka, fulla, enduro, devětadvácu či silničku. Michal Prokop při své třetí účasti dokázal zvítězit.

15.4.14 - Signatures: Hangover vyjížďka
Signatures: Hangover vyjížďkaV pátek na premiéru Signatures a v sobotu odpoledne vyrazit s bandou na bajka a zbavit se opice. To může být i tvůj plán na tento týden.

14.4.14 - Video: Michal Prokop - Rutina #2
Video: Michal Prokop - Rutina #2Koukni se jak trénuje profík. Michal Prokop a krátká ukázka jeho tréninku v posilovně. Aneb máš doma bednu?

14.4.14 - Navnadění: iXS Downhill Cup a 4X Pro Tour Val di Sole
Navnadění: iXS Downhill Cup a 4X Pro Tour Val di SoleItalské slunečné údolí Val di Sole bude i letos hostit prestižní závody horských kol, svěťákem prověřená sjezdová trať bude hostit Evropský pohár iXS Downhill Cup a na foucrossové se potkají ti nejlepší 4X jezdci v rámci 4X Pro Tour.

11.4.14 - Svěťák v Pietermaritzburgu - kvalifikace - Datel i Matěj jdou do finále
Svěťák v Pietermaritzburgu - kvalifikace - Datel i Matěj jdou do fináleV PMB se sjezdové závody konají v sobotu, takže dnes, v pátek byla na řadě kvalifikace. Nás samozřejmě nejvíce zajímalo jak se s tratí a soupeři popasují naši - svěťákem ostřílený Matěj Charvát a svěťákový novic (co se sjezdu týče) Tomáš Slavík.

11.4.14 - Video: trať v Pietermaritzburgu s komentářem od Claudio Caluori
Video: trať v Pietermaritzburgu s komentářem od Claudio CaluoriTradičním průvodcem po tratích Světového poháru je Claudio Caluori, jeho komentáře z jízdy jsou nesmrtelné. Ani v Pietermaritzburgu to není jinak, Claudio vyrazil na trať na půjčeném kole, trať jel poprvé, pouze po pěší prohlídce. No, podívejte se a poslechněte si to sami.

11.4.14 - Video: This is Peaty - headcam z Pietermaritzburgu
Video: This is Peaty - headcam z PietermaritzburguPrvní kolo světového poháru se jede již tento víkend v JAR, v Pietermaritzburgu. Z Peatyho videa je jasně patrné, že trať doznala změn, především v horní pasáži. Potvrzují se tak Datlova slova, že vršek trati je regulérní downhill.

10.4.14 - Video: Město na kole - videopozvánka
Video: Město na kole  - videopozvánkaJsi o víkendu v Praze nebo tam pojedeš? Pokud ano, zastav se na Náplavce, kde bude akce Město na kole, co všechno se tam bude dít se dozvíš ve videopozvánce.

9.4.14 - Město na kole - cyklistický festival již tento víkend
Město na kole - cyklistický festival již tento víkendJiž o tomto víkendu 12. a 13. dubna se pražská náplavka Rašínova nábřeží promění v cyklistický festival Město na kole. Tato dvoudenní akce se na pražském nábřeží koná již potřetí a těší se značné oblibě veřejnosti.

Poslední články

13.10.2015 Pozvánka: Přemek Tejchman Bike School ikonaJe to tu. Druhá várka bike school pod taktovkou Přemka Tejchmana. Jeden z nejlepších z českých jezdců, absolutní enduro špička Přemek Tejchman pořádá poslední říjnový víkend bike kemp. Nauč se něco víc a jezdi lépe a rychleji.

12.10.2015 Maxxis MSDH Cup v Bílé uzavřel sezonu i historii tohoto seriálu ikonaPo šesti letech u nás skončil další sjezdový seriál, tato slova se nepíší lehce, ale je to realita. Posledním závodem Maxxis Moravsko-Slovenského DH Cupu byl závod na Bílé. Více o historii, závodě a nástinu co bude v budoucnosti ve shrnutí od Zdeňka Floriána.

12.10.2015 Video: The Dudes of Hazzard - The Dudeumentary 2015 ikonaThe Dudes of Hazzard - tři šílení Britové, Joe, Liam a Ferg jsou zpět. Sleduj nejlepší trailer a těš se na celé video The Dudeumentary 2015.

12.10.2015 Video: Daniel Havela - mini edit ikonaPosaď bikrosáka na enduro kolo, dej ruky kameru šikovnýmu kameramanovi a výsledek je příjemné video. Tak takový byl zhruba scénář následujícího editu - v hlavních roli Daniel Havela, za kamerou Matěj Marko (Matt Media), lokalita Skalice u Frýdku-Místku.

12.10.2015 Report: Marosana end of the season vol.17 ikonaLetošní Marosana byla top akcí roku, stejně jako pokaždé. Čert byl sice na této akci poprvé, ale troufnu si říct, že byl lapen a odteď už nebude chybět na žádné. Přečti si jak to letos viděl on.

10.10.2015 Video: Kilian Bron - tři dny, tři lokality, tří státy ikonaKilian Bron na svém třídenním tripu vystřídal tři lokality Chamonix, Verbier a Pilu, takže Francie, Švýcarsko a Itálie. Všude pojezdil a užil si to.

9.10.2015 Video: Jeromé Clementz na posledních dvou EWS ikonaLetošní seriál Světové enduro tour dojel do svého konce, Jeromé Clementz už ve světovém měřítku není tak dominantní jako dříve, ale pořád je to absolutní špička. Celkové třetí místo je toho důkazem. Jak prožil poslední dvě EWS se dozvíte ve videu.

8.10.2015 Video: skočkovaná v Kálnici ikonaSlovenský bikepark Kálnica sice neoplývá extra obrovským kopcem ani sedačkovou lanovkou, ale zato tratě, tratě tam mají parádní. Mrkni na tuhle lajnu. Měli bychom jet zase na kontrolu. A co ty, pojedeš taky?

8.10.2015 Video: jedna vášeň - Stevie Smith a Jackson Goldstone ikonaStevie Smith je vítěz Světového poháru z roku 2013 a Jackson Goldstone je jedenáctiletej cápek, který se Smithem a s náma všema sdílí stejnou vášeň. Je vidět, že i v jedenácti dokáže Mr. Jackson hustě pojezdit ve Whistler Mountain Bike Park.

8.10.2015 Test: allmountain helma Specialized Ambush ikonaNa začátku letošní sezóny předvedlo Specialized úplně novou allmountain přilbu Ambush. Stojí za cenovku která je k ní přilepená, nebo je to jenom past?

7.10.2015 Slavnostní otevření Lipovské stezek je 17. října ikonaV sobotu 17. října ve 13:00 nad hotelem Helios v obci Lipová-lázně proběhne slavnostní otevření Lipovských stezek. Mrkej na video a kochej se!

7.10.2015 Info kdo jede, kdo vede... Marosana end of the season 2015 ikonaKompletní info o letošní Marosana end of the season 2015, co, kdy, kde, jak, proč, co za to najdeš v článku.

7.10.2015 Pozvánka: Chainless race a whip contest ikonaPokud přežiješ Marosanu, tak stejně jako každý rok i letos Čárys a jeho banda pořádá na konci sezóny v ČR unikátní DH závod - bez řetězu. Tady ti nepomůžou tisíce km na žíle, tady se ukáže, kdo jak umí skutečně jezdit. Po jeho skončení je na pořadu dne whip contest.

6.10.2015 Video: tři kola, tři minuty ikonaRyan "R-Dog" Howard v bikeparku Coast Gravity Park vystřídá tři bajky, všechny od Treka od Session přes Slash až po Ticket S. A na všech to hrotí statečně.

6.10.2015 CYKLISTICKÁ ANKETA 2015 - odpověz a vyhraj ikonaAsociace výrobců a dovozců jízdních kol a velomateriálu (AVDK) připravila možnost zúčastnit se průzkumu cyklistického trhu. Zúčastněte se podzimní cykloankety a vyhrajte jízdní kolo, cyklistické doplňky a vybavení na kolo!

Bleskovky

Video: Mick Hannah: Interview, Ride & Life
Autor: Keli, vydáno: 15.2.2012

Před nedávnem jsme zveřejnili rozhovor s Tracey Hannah, která se po několikaletá odmlce vrací do závodního kolotoče, dnes přijde řada na jejího bratra Micka Hannaha, který nám řekne něco víc o plánech do budoucna. Mick i

Tracey budou společně sedlat kola Morewood v týmu Hutchinson United Ride spolu s Fabien Cousinié, Tim Bentley a Guillaume Cauvin.

www.morewoodunitedteam.fr

Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

Tipy z našeho online obchodu shop.dolekop.com

Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem