reklama

Poslední články

2.10.2014 Video: Danny MacAskill - The Ridge ikonaDanny Megaskill MacAskill si vyrazil na loďce za barák na nějaký to endůro a trochu toho trialování. Varování ministerstva zdravotnictví, toto video obsahuje těžko napodobitelné ježdění, výhledy, móře, skály, kolo, mokrý fiveteny a tuleně. Může vyvolávat ...

2.10.2014 Marosana GoPro MTB Film Box 2014 - máme info ikonaMichal Maroši již potřetí vyhlašuje hon na nejlepší amatérské bikové video letošní lovecké sezóny! Máte-li jako správní nimrodi nějaký ten sestříhaný materiál z vašich toulek přírodou, neváhejte a pošlete ho vrchním myslivcům z Fullface Productions!

2.10.2014 Video: This is Peaty - Season 3 - Episode 6 ikonaŠesté pokračování This is Peaty je zase hodně o Ratboyovi. Tenhle komicky žvatlající Anglán měl letos parádní sezónu. Vyhrál Světový pohár a nebýt přeletu skoku na Mistrovství světa, byl by určitě i majster sveta.

1.10.2014 Video: Red Bull Rampage 2014 - highlights ikonaTo nejlepší a nejdůležitější z finále letošího devátého ročníku Red Bull Rampage v jedné minutě. V jedné neuvěřitelně našlapané minutě.

1.10.2014 Japan Downhill 2014 - mass DH ve Špindlu ikonaMass DH - hromadný sjezd na horských kolech to je ve Špindlerově mlýně Japan Downhill. Druhý ročník se jede 11. října. Vyzkoušej boj loket na loket s partou dalších závodníků. Jak jednou vyzkoušíš, hromadným sjezdům propadneš!

1.10.2014 Jak jsem přežil rychlebské enduro... ikonaNebývá zvykem, že máme z jedné akce dva reporty. První Keliho jste si mohli přečíst v pondělí, druhý od Reného Zemana právě teď. Sám jej nazval "Jak jsem přežil rychlebské enduro aneb report z chvostu startovního pole".

1.10.2014 Test: Endura Singletrack Lite ikonaUž víme, že Skoti mají problémy s odtržením, platí to samé o jejich oblečení? Snese jejich nejlehčí série oblečení na kolo i to nejhorší české počasí, kterému se v Anglii říká "je mírně nevlídno, dáte si šálek čaje"?

30.9.2014 Video: Michal Prokop - Rutina #7 ikonaDalší z Frkyho Rutiny. Jak sám říká: "Po kratší pauze zaviněné 10-ti letém zvedání 200kg železa na zádech tu jsou opět pokusy o trénink. Tentokrát pohodový trail hned za hranicemi velkoměsta."

30.9.2014 Shrnutí Redbull Rampage 2014 ikonaVčera od devíti večer našeho času byl na redbull.tv vysílán online přenos z největší freeridové akce roku Redbull Rampage. Pro ty, kdo závod z jakéhokoliv důvodu nesledovali, přinášíme shrnutí toho nejzajímavějšího, co se na kopci v Utahu událo.

30.9.2014 Emseko bikerally na Trnavě ovládl Uruba ikonaPoslední zářijový víkend patřil již šestému kolu letošní bikerallyové sezony - Emseko bikerally Trnava 2014. Bitva o předposlední příděl bodů se odehrála na svahu a přilehlém lese u areálu RS Trnava pod taktovkou formace SBT Fryšták.

29.9.2014 Výsledky kvalifikace Red Bull Rampage ikonaVčerejší finále letošního ročníku Red Bull Rampage bylo pro špatné počasí zrušeno. Dávat obří dropy a polety v bouřce a za silného větru nelze. Finále je tedy přesunuto na dnešek. V devět večer sledujte RB TV, Graham Agassiz má nakročeno nejlépe.

29.9.2014 Report: Falcon Ultimate Enduro - to pravé enduro v ČR ikonaKrása endura je v jízdě na oči, nemusíte se mnou souhlasit, ale já to tak cítím. Enduro s tréninkem je vlastně sjezd s baťohem, i když v současné době enduro špička ani ten batoh nevozí. A že tento názor nemám jen já dokazuje 219 startujících na Falcon Ultimate Enduro.

27.9.2014 Co archiv dal #1 ikonaV nové rubrice Co archiv dal se ohlédneme do minulosti. O čem jste si mohli číst ve stejném týdnu roku v letech minulých, samozřejmě z více jak 4500 článků, které máme v archivu, vybereme jenom to zajímavé. Každou sobotu se otevírá okno do minulosti.

26.9.2014 Video: Red Bull Rampage - McGarry lehce přestřeluje ikonaKelly McGarry a jeho nehorázná vyndávka na RB Rampage! Stačí lehce neodhadnout rychlost a přelet je na světě, to zná každý z nás. Ale když neodhadneš rychlost na 23 metrovým skoku, tak slovo přelet dostává trochu jiný rozměr. Naštěstí je Kelly Ok a nezraněn.

26.9.2014 Video: MTB School Dema Bikepark Kálnica ikonaVe slovenském bikeparku Kálnica se nedávno uskutečnila akce zaměřená na děti a mládež. Ač se počasí ne úplně vydařilo, účastníci si to užili a je jen otázkou času až některé z těchto dětí budeme potkávat na stupních vítězů.

Boty Specialized 2FO Flat

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Prověřeno: špičková kola z předváděcích akcí, veletrhů nebo kola s mírně pozměněnou specifikací od sériové výroby, lehce jetá nebo zcela nová.

Články

Video: Petr Kraus v Guatemale

Petr Kraus vyrazil do Guatemaly, tam pojezdil místní památky a také vyrazil na místní sopku Pacaya, kde si vyzkoušel jízdu v lávovém prachu a jeho pocity: „It’s amazing, it’s like snowboarding in the winter“.Tipy z našeho online obchodu shop.dolekop.com

Kore OCD řidítka 20mm/800mm Polish Grey

Kore OCD řidítka 20mm/800mm Polish Grey

1199 Kč s DPH
1550 Kč s DPH

Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
lopeHT 15.2.2012 v 14:32
úžasná krajina