přinášíme Vám zcela přepracovaný online obchod na dolekop.com

Poslední články

24.4.2015 Co bude s 3DH MEATFLY CUPem v roce 2015? ikonaCo bude s 3DH MEATFLY CUPem v roce 2015? Ptáte se také? Tři déháčko nebude, teda bude, ale ne již v podobě na kterou jsme byli za posledním jedenáct let zvyklí. Letos bude jen jeden závod a to 19.-20.6. 2015 v Jedlové!

24.4.2015 Video: CruzFest - ten pravý freestyle motokros na kolech ikonaFest Series je série nejlepších freeride jezdců pro nejlepší freeride jezdce. Ti se domluvili, že si postaví skoky takové, které jinde nemají a v klidu, bez tlaku časového harmonogramu si na nich polítají. Loni to fungovalo a letos bude určitě také. První zastávkou Fest Series je CruzFest nedaleko Santa Cruz.

24.4.2015 Video: trail Sweet One v Antidote bikeparku ikonaAntidote je největší polský bikepark, je nový, otevřen byl teprve loni. Pro Čechy, resp. Moraváky může být zajímavý vzhledem ke své poloze. Loni Poláci naladili i freerideovou lajnu, resp. naladil ji asi nejznámější polský freerider Bartek "Jaws" Krzyszton.

24.4.2015 Květnové Velo plné ježdění ikonaKvětnové vydání časopisu Velo, které je právě v prodeji, je plné zajímavého ježdění. Jak napovídá titulní strana, část obsahu je věnována fenoménu městských sjezdů.

24.4.2015 Report: Cannondale Enduro Tour Belfort ikonaFrancouzské EWS, tak by se dal nazvat druhý závod série Cannondale Enduro Tour, který se jel uplynulý víkend v Belfortu. V okolí a také v místní dominantě městském opevnění na jezdce čekalo 5 RZ a jak je ve Francii zvykem, jelo se na oči.

23.4.2015 Enduro X Race: info o seriálu a prvním závodě v Sušici ikonaKompletní informace o enduro seriálu Enduro X Race, který startuje 10. května v šumavské Sušici. Kromě všeobecných informací k seriálu nechybí ani podrobnější info k prvnímu závodu.

23.4.2015 Bikepark Ještěd otevírá tuto sobotu ikonaBikepark Ještěd opět po zimě ožije. Lanová dráha na Skalku se rozjede pro bikery už tuto sobotu 25.4.2015. Čekejte určitě celou řadu změn...

23.4.2015 Ken Block nafasoval Demíčko ikonaZnáš to, vyrazíš si na obhlídku do továrny Specialized a tam na tebe čeká jako překvapení nové, unikátně nalakované S-Works Demo 8. Neznáš, no my taky ne, ale Ken Block ano. Může to být docela příjemné, ne?

23.4.2015 Test: iXS Hack Jersey 2015 - chráničové triko ikonaChceš jezdit jako bez chráničů a přitom je na sobě mít? Jedním z tipů, co na sebe obléct a trochu se ochránit, je iXS Hack Jersey - elastické tričko s integrovanými chrániči ramen a hrudníku.

22.4.2015 Rico Šplíchal už nemá koleno v kaši ikonaV minulém týdnu jsme přinesli zprávu, že jeden z našich předních sjezdařů Rico Šplíchal má koleno v háji. Po pádu při vývozu na tréninku měl levé koleno velikosti fotbalového míče, nyní je však situace výrazně lepší.

22.4.2015 Video: Down Urban Barcelona 2015 ikonaMěstské sjezdy nejsou výsadou jenom Jižní Ameriky, ani Evropa nezůstává pozadu. Nedávno se ve Španělsku, konkrétně v hlavním městě Katalánska v Barceloně jel závod Down Urban Barcelona 2015.

22.4.2015 Report: MSDH Cup 2015 odstartoval tradičně v Kálnici ikonaNěkteré sjezdové tratě jsou ještě pod sněhem, ale v Kálnici, kde tradičně startuje Moravsko-Slovenský DH Cup, se jezdí už od konce března a tak většina z 215 jezdců měla místní tratě dokonale natrénované.

21.4.2015 Video: Jon Bokrantz - A Day Out ikonaJak uvést následující video? Asi nejlépe českým příslovím "Všude dobře, doma nejlépe". Přesvědčil se o tom i Jon Bokrantz, který procestoval s bajkem celý svět a přesto si domácích trailech užívá jako by je jel poprvé.

21.4.2015 Video: Yo Barelli - Draw The Line ikonaVelmi příjemný pohodový trailový edit s prvky trialu v podání jezdce týmu Giant Factory Off-Road Team Yoanna Barelliho, natáčeno v jihovýchodě Francie v Berre-les-Alpes a Blausasc.

21.4.2015 Bikecheck: Specialized Enduro S-Works 650b Michala Prokopa ikonaV dnešním bikechecku se podíváme na kolo jednoho z nejlepších českých závodníků Michala Prokopa. Ten po letech sbírání úspěchů v bikrosu a fourcrossu nyní válčí na enduro kolbištích na stroji Specialized Enduro S-Works 650b, který si blíže představíme.

reklama

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Prověřeno: špičková kola z předváděcích akcí, veletrhů nebo kola s mírně pozměněnou specifikací od sériové výroby, lehce jetá nebo zcela nová.

Články

Video: Petr Kraus v Guatemale

Petr Kraus vyrazil do Guatemaly, tam pojezdil místní památky a také vyrazil na místní sopku Pacaya, kde si vyzkoušel jízdu v lávovém prachu a jeho pocity: „It’s amazing, it’s like snowboarding in the winter“.Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
lopeHT 15.2.2012 v 14:32
úžasná krajina