přinášíme Vám zcela přepracovaný online obchod na dolekop.com

Poslední články

28.7.2015 Video: Chris Akrigg - The Water Cycle ikonaChris Akrigg vyrazil do Walesu si trochu namočit ponožky, to se podařilo a stejně tak se i podařilo natočit super video. To ale u Chrise nepřekvapí, všechny jeho videa jsou totiž super.

28.7.2015 Co nového u Giantu pro rok 2016? ikonaV pražském hotelu Corinthia se v minulém týdnu odehrálo představení modelů pro rok 2016 značky Giant. Prezentace byla určena primárně pro obchodníky, ale my jsme přesto měli možnost zhlédnout, co si pro nás připravili u Giantu pro příští rok.

27.7.2015 Video: Bonjour! Puy du Fou ikonaFrancouzský trialista Aurélien Fontenoy x-násobný medailista z Mistrovství světa (jede ve stylu Petra Sagana, bere především druhé fleky) vypouští do světa video sérii Bonjour. První díl se odehrává v historickém zábavném parku Puy du Fou...

27.7.2015 Pozvánka speed and style akce v Sago babory bike parku ikonaSago babory bike park Vás zve na 7. ročník bikové akce do Zlaté Olešnice, která se bude konat 1.8.2015. Nejprve se pojede speed and style, který je určen především pro MTB (zkrátka pro jezdce, co mají rádi technickou jízdu a rádi přidají nějakej ten trick).

27.7.2015 Test: kolenní chrániče Haven Guardian Flow ikonaKolenní chrániče Haven Guardian Flow s konstrukcí je tvořenou energii pohlcujícím materiálem s označením EVA 1800 a SBR pěnou, patří k nejlevnějším na trhu. Obstojí v našem testu, čti a dozvíš se to.

25.7.2015 Čeps Banshee Bikes Camp 2015 - jak bylo ikonaDruhý ročník kempu pořádaný Matějem Charvátem a jeho týmem ve spolupráci s bikeparkem Malino Brdo je minulostí.

24.7.2015 Video: K!LL H!LL - sáňkařská dráha Klášterec n. O. ikonaPrvní díl ze série ,zam I Leg All, který je zaměřen na přírodní místa přetvořená lidskou rukou... jedno takové je i v Klášterci nad Ohří, kde v roce 1975 vznikla sáňkařská dráha 1007 metrů dlouhá... Připravte se **K!LL H!LL** je zde!

24.7.2015 JBC 4X Revelations 2015: živě ikonaO tom, že se zítra koná v Jablonci foucrossový svátek JBC 4X Revelations jistě každý fanda fourcrossu ví, pokud se nemůžeš na akci dostat osobně, tak pořadatelé v čele s Tomášem Slavíkem pro tebe mají řešení. Přímý přenos!

24.7.2015 Report: sedmý ročník FFT Slopestyle 2015 ikonaNa vyprahlých pláních divokého westernového FFT městečka se v sobotu proháněla smečka kovbojů na kolech. Předváděli věci nevídané a level akce se opět posunul zase o kus výš.

23.7.2015 Marzocchi končí... a nebo ne? ikonaVčera odpoledne spatřila světlo světa oficiální tisková zpráva přímo od majitele Marzocchi, společnosti Tenneco. Poměrně rozsáhlý text řekl více méně jen to, že finanční ani obchodní situace Marzocchi nebyla růžová a tak se Tenneco rozhodlo zavřít jak motorkovou, tak bohužel bikovou sekci Marzocchi. Jak to bude se sponzoringem, reklamacemi, servisem atd. se zatím neví.

23.7.2015 Video: Mountain of Hell 2015 ikonaSjezdové maratony s hromadným startem jsou velmi zajímavé jak pro závodníky, tak i pro diváky. Nejslavnějším závodem tohoto druhu je Megavalanche, ale nedaleko odtud, v Les 2 Alpes se koná podobný, o hodně těžší závod s názvem Mountain of Hell.

23.7.2015 HISTERY DH - 1985 Kamikaze Downhill ikonaZatímco u nás jsme se připravovali na monstrózní spartakiádu a v Rusku složil "GORBY" prezidentskou přísahu, sjezduchtivý Amíci se tetelili blahem na akci zvané KAMIKAZE DOWNHILL, uskutečněné na Mamutí hoře, nedaleko města Mammoth Lakes v Kalifornii.

22.7.2015 Video: unReal - segment Brandona Semenuka ikonaDalší ochutnávkou vypuštěnou do světa z filmu unReal od Teton Gravity Reasearch a Anthill films je segment Brandona Semenuka. Za nás dobrý, co vy, líbí se?

22.7.2015 Video: Downtown Rakovník ikonaRáno jsme zde měli report ze sedmého ročníku rakovnického Downtownu a nyní večer si dáme luxusní video ze stejné akce. Fullface Productions nikdy nezklamou a tento snímek není výjimkou.

22.7.2015 Report: Downtown Rakovník - sedmiletá městská holka ikonaV Rakovníku má downtown na české poměry hodně slušnou tradici. Sedmý ročník, sedmdesátka riderů na startu. Čtyřicetistupňová výheň jak býk? Takhle si představuješ pravé městské peklo a to se odehrálo o uplynulém víkendu.

reklama

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Podpoř chod webu dolekop.com

Články

Video: Petr Kraus v Guatemale

Petr Kraus vyrazil do Guatemaly, tam pojezdil místní památky a také vyrazil na místní sopku Pacaya, kde si vyzkoušel jízdu v lávovém prachu a jeho pocity: „It’s amazing, it’s like snowboarding in the winter“.Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

Tipy z našeho online obchodu shop.dolekop.com

Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
lopeHT 15.2.2012 v 14:32
úžasná krajina