Poslední články

12.2.2016 Video: Beskidia - dokument ikonaJak se u našich severních sousedů staví traily a závodí pod patronací Super Trails Brothers si mnoho z nás vyzkoušelo již na vlastní kůži. Všichni ostatní kouknou na video od Kuby Gzely a budou to vědět taky.

12.2.2016 Rozhovor: Tomáš Leader Zejda - o sezóně, Rampage, Fest Series... ikonaTomáš Zejda rodák z Třebíče, kterému nikdo neřekne jinak než Leader se jako jeden z mála Čechů podíval v loňské roce na nejslavnější freeride event planety - Red Bull Rampage. Toto, ale nejenom toto téma bylo předmětem rozhovoru Leadera s Čertem.

11.2.2016 Video: co se stane, když dáš Semenukovi Subaru? ikonaCo se stane, když dáš Brandonovi Semenukovi Subaru? Odpověď na následující otázku najdeš ve videu.

11.2.2016 Video: Arkád DownMall - oficiální video ikonaVideo ze čtvrté zastávky DownMall Tour 2016, která se uskutečnila v hlavním městě Maďarska, v Budapešti.

11.2.2016 Video: CanaDream - kompletní dokument o návštěvě MRSN v Kanadě ikonaV létě 2015 se legendární český biker Michal Maroši vydává do Kanady, aby zde natočil bikový dokument. Jedním z jeho hlavních cílů je také seznámení se s původní indiánskou kulturou regionu. Nyní je čas představit si všech šest dílů CanaDream.

10.2.2016 Video: Guido Tschugg krotí elektrosjezďáka ikonaMnohým z nás se při spojení elektro motoru a sjezďáku začíná otevírat kudla v kapse. A co teprve, když je to elektro sjezďák s teleskopickou sedlovkou? Právě takové kolo osedlal Guido Tschugg a vyrazil s ním do Chorvatska.

10.2.2016 Japonsko - Země vycházejícího downhillu ikonaMAROŠÁK pořádá čínský sjezd a dělal i japonský, Matěj Charvát to rozjel v Asii na Enduro Cupu, ale jak to dávají tihle kluci japonský Dolekopcom já osobně nevím a rozhodně mně to zajímá! Říká Hanz a nachází i odpovědi.

9.2.2016 Tisková zpráva: Continental má nového dovozce ikonaSpolečnost Schindler dovozce mnoha značek např. Ghost a Lapierre rozšiřuje portfolio zastupovaných značek o Continental.

9.2.2016 Downmall: Tomáš Slavík vítězí v Budapešti! ikonaTomáš Slavík dokázal zvítězit na čtvrté zastávce Downmall Tour 2016 v Budapešti, Maďarsko. Vyhrál všechny závodní jízdy a ve finále s náskokem téměř vteřiny vítězí ve velkým stylu! Tak uvádí své shrnutí závodu v Budapešti Tomáš Slavík.

8.2.2016 Video: City Downhill World Tour 2016 teaser ikonaChile, Slovensko, Španělsko a Mexiko, to jsou letošní zastávky City Downhill World Tour 2016. Začíná se již 21. února závodem Valparaiso Cerro Abajo. Zde je ofiko promo video.

8.2.2016 Aaron Gwin - překvapení se nekonalo - je to YT ikonaTak a je to venku, čekání na největší novinku letošních přestupů je u konce. Aneb Aaron Gwin - překvapení se nekonalo - je to YT, tedy konkrétně tým YT Mob.

8.2.2016 Soupisku MS Mondraker doplní Laurie Greenland ikonaNa soupisce týmy MS Mondraker stávající členy Dannyho Harta a Markuse Pekolla doplní bývalý jezdec Treku, aktuální Mistr světa a loňský vítěz kategorie juniorů Světového poháru Laurie Greenland.

8.2.2016 Test: iXS Xult - extrémně odvětraná integrálka ikonaiXS ukazuje, že i ve velké integrální helmě se ti hlava nemusí potit a pařit. iXS Xult je totiž extrémně odvětraná integrálka.Testoval jsem ji skoro půl roku a zde jsou mé zkušenosti.

6.2.2016 Video: VIP MTB - Rey, Peat, Atherton, Lopes na trailu ikonaChceš-li fe Francii průvodce po trailech, mapu, nebo GPS záznam trailů šáhni po těch od VTOPO. Neuděláš chybu. Kromě průvodcovských služeb, lidé ve VTOPO také jezdí a nejezdí sami. Jezdí třeba s Reyem, Peatem, Athertonem či Lopesem.

5.2.2016 Video: James Doerfling definuje freeriding ikonaCo freeriding? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Každý to vidí jinak, za nás je to definice, tak jak ji přednesl ve videu James Doerfling. Souhlasíš?

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Články

Video: Petr Kraus v Guatemale
Autor: Keli, vydáno: 15.2.2012

Petr Kraus vyrazil do Guatemaly, tam pojezdil místní památky a také vyrazil na místní sopku Pacaya, kde si vyzkoušel jízdu v lávovém prachu a jeho pocity: „It’s amazing, it’s like snowboarding in the winter“.Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

E-mail

Heslo

Zůstat přihlášen

Upozornění: systém rozlišuje velikost písmen jak u e-mailu, tak u hesla!

Komentář

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

jméno:

e-mail:

text:

Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem

anonymní uživatellopeHT 15.2.2012 v 14:32

úžasná krajina

Maňana Wear Up'n'Down Enduro Shorts 2.0 - volné kraťasy pro EN a FR buď #enduro specific!