Poslední články

5.2.2016 Video: James Doerfling definuje freeriding ikonaCo freeriding? Odpověď na tuto otázku není jednoduchá. Každý to vidí jinak, za nás je to definice, tak jak ji přednesl ve videu James Doerfling. Souhlasíš?

5.2.2016 Video: Szwed vyzval Cliff line ikonaNáš polský kámoš Piotr "Szwed" Szwedowski nám poslal svoje poslední video, kilometr od domu má zatopený kamenolom Kantyna, na který si už dlouho brousil zuby. Zuby byly nabroušený jak skalpel, ale koule nebyly. Letos v zimě už byly i ty koule!

4.2.2016 Video: MyZeil DownMall Frankfurt 2016 ikonaTřetí kolo sjezdů v obchoďácích se odjelo o víkendu ve Frankfurtu nad Mohanem. Oficiální video je zde.

4.2.2016 CHINESE DOWNHILL - kompletní info ikona20. února se jede hromadný sjezd ve Špindlu a zde jsou kompletní informace. Kdo, kdy, kde, jak a proč, to vše se dozvíš v textu od MRSN

3.2.2016 Video: Sound of a Ride ikonaVideo Sound of a Ride vzniklo jako klip pro ukázku zvukového systému 5.1 Surround Sound od Philips Home Cinema Products. A je to pěkná podívaná a ten zvuk, ten by teda mohl být lepší...

3.2.2016 Video: Simmons, Gulevich, Brousseau freeridují na fatbicích ikonaNení tajemstvím, že fatbike kola jsou trochu bublina, byly tu již dlouho, chvíli trvalo než si jich bike byznys všiml. A nyní jsou na nás tlačeny horem dolem. Ale pokud je budou tlačit způsobem, jak to ukazuje video, tak to je jiná. Beko, třišede, table, to je freeride na fatbiku.

2.2.2016 Video: Kelly McGarry tribute ikonaBohužel zpráva o smrti Kelly McGarryho se ukázala jako skutečná, zemřít na srdeční příhodu, když jindy děláš extrémně nebezpečné kousky je krutá hra osudu. Na počest tohoto velmi příjemného, s nepřeslechnutým hlasem vybaveného jezdce vzniklo několik videí.

2.2.2016 Rozhovor: Michal Prokop bude jezdit za GHOST ikonaNáš nejlepší enduro jezdec Michal Prokop mění tým, v letošním roce ho budeme vídat v barvách německého týmu GHOST Factory Racing RIOT Enduro Team. Kromě tradiční tiskové zprávy, je tu i rozhovor, Michala jsem se zeptal i na pár dalších věcí.

2.2.2016 Downmall: Tomáš Slavík druhý ve Frankfurtu ikonaTřetí zastávka Downmall Tour 2016 se jela ve Frankfurtu, Německo. Největší obchodní centrum, nejdelší/nejtěžší trať a také poslední zastávka v Německu z celé Tour. Tomáš Slavík měl velké problémy v první kvalifikační jízdě...

2.2.2016 Intense Factory Racing s českou stopou ikonaIntense představilo svůj tovární tým, Intense Factory Racing. Hlavní hvězdou bude 12. z loňského Mistrovství světa Dean Lucas, dále Jack Moir, Nick Nestoroff (junior) a Luca Cometti. Ale nebude chybět ani česká stopa!

2.2.2016 Video: Orange Bikes - Four Life ikonaAnglická značka Orange je dlouhá léta věrná nejstaršímu odpruženému systému, co se na kolech objevil. Jejich jednočepy s relativně vysoko umístěným čepem jsou velmi charakteristické. A kromě kol, dělají i pěkná videa.

1.2.2016 Tragická zpráva: Kelly McGarry zemřel ikonaSkrze sociální sítě se jako lavina šíří zpráva, že freeride legenda Kelly McGarry dnes zemřel na hoře Ben Lomond nedaleko Queenstownu na Novém Zélandě. Příčinou smrti by měla být zástava srdce.

1.2.2016 Video: dirtová lajna v Coast Gravity Parku není pro každého ikonaDirtová lajna v Coast Gravity Parku není pro každého, spíše naopak, běžný smrtelník si na ní ani neškrtne. Brendan Howey v parku kope traily a dělá bike patrolu, takže má park hodně slušně nalítaný.

30.1.2016 Video: na skok do Madridu s Iago Garay ikonaMadrid sice není úplně profláklá biková lokalita, ale přesto si tam na fullovi slušně zajezdíš, to ukazuje Iago Garay ve svém nejnovějším videu. Aneb na skok do Madridu, v tričku a za sluncem.

30.1.2016 Video: Jerome Clementz se byl vyvětrat na čerstvém vzduchu ikonaLoňské léto bylo v celé Evropě více než teplé. Když jsi se chtěl ochladit musel jsi k vodě a nebo do hor. Jeromé Clementz vzal přítelkyni Pauline a kámoše Macinota a vyrazili společně do hor, k ledovci.

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Podpoř chod webu dolekop.com

Články

Video: Damjan Siriški - Still DMJ
Autor: Dmj, vydáno: 24.2.2012

Still DMJ to je krátké video od jednoho z našich nejlepších slopestyle jezdců Damjana Siriškiho, složeno z záběrů pořízených především během loňského roku, to vše za doprovodu pořádného hudebního nášupu od Hazydecay a Sunset Trail.Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

E-mail

Heslo

Zůstat přihlášen

Upozornění: systém rozlišuje velikost písmen jak u e-mailu, tak u hesla!

Komentář

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

jméno:

e-mail:

text:

Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem

anonymní uživatelváclav (lakovas [zavinac] seznam.cz) 4.1.2016 v 13:53

hele asi mně nez náš potkal jsem tě v Senici na hané a jel si s mím kámošem z toho kopce , ale proč ti píš no proto že jsem měl do Aj ukol napsat o někom slavným a napsal jsem o tobě na najednou když si to učitelka vybírala tak jsem se dozvěděl že si sní chodil na gimpl jmenujese lada najvárková

anonymní uživatelSTIG 26.2.2012 v 17:58

český Darren Bercholt,nádhera,víc se mi líbilo ježdění jak hudba

anonymní uživatelmajo 26.2.2012 v 16:58

kraaaasa,ten zaver super 360

anonymní uživatelVale46 26.2.2012 v 11:25

Umět tak půlku co on.....to by bylo.Je pořád super jezdec.

anonymní uživatelcrash 26.2.2012 v 10:03

škoda že damjam neni moc vidět na zavodech

anonymní uživatelDarkness 25.2.2012 v 15:54

ničim ma to video neoslovilo. Ako DMJ jazdi dobre ale už par rokokv som u neho nezaznamenal žiadny progres. Len tolko.

anonymní uživatelKiko (bombshell.vojtek [zavinac] gmail.com) 25.2.2012 v 10:26

Pecka!

anonymní uživatelNavroš (navratil.mart [zavinac] seznam.cz) 24.2.2012 v 20:49

Parádní video.....Moc dobré....

anonymní uživatelCharvis 24.2.2012 v 14:16

Nejlepší :))

anonymní uživatelUee 24.2.2012 v 14:05

pěkněééé!

anonymní uživatelŠimec (pajasimi [zavinac] seznam.cz) 24.2.2012 v 13:58

tož dobré:)