přinášíme Vám zcela přepracovaný online obchod na dolekop.com

Poslední články

3.9.2015 Kola jezdců na Mistrovství světa ikonaMistrovství světa, jediný závod, který rozhodne kdo po následující rok bude nosit mistrovský dres a také získá právo nosit pět mistrovských pruhů až do konce života. Na takový závod se musíš připravit jako jezdec, ale mít i naladěné kolo. Tak jako ...

3.9.2015 Pozvánka: BOMBY Z CHOPKU - hromadný sjezd ikonaV Rocky Mountain Bike World Jasná se příští víkend pojede sjezdový závod s hromadným startem, přes 5km dlouhá dráha, téměř 1000 metrů převýšení a 50 jezdců na startu. A k tomu startovné zadara. Tady nesmíš chybět.

3.9.2015 Video: dráha Mistrovství světa ve Vallnordu ikonaMistrovství světa je specifický závod, o vítězi rozhodne aktuální forma, štěstí a také to, jak komu sedne daná trať. Poslední parametr bude na letošním ročníku převažovat nejvíce. Na jezdce čeká ze začátku mírnější rozehřívací úsek, ...

3.9.2015 Eurobike: teleskopická sedlovka Magura Vyron eLECT ikonaNa výstavě Eurobike bylo k vidění mnoho balastu a šílených věcí, ale také výrobky, které zaujaly. Například elektricky ovládaná sedlovka Magura Vyron eLECT. Zde je krátké představení.

2.9.2015 Video: XSC Dirt Contest 2015 ikonaXSC Dirt Contest 2015 patří k nejvýznamnějším dirtovým akcím na Slovensku, letošní ročník byl více než vydařený. Jezdci i pořadatelé akci posunuli zase o pořádný kus dál. Podívej se na oficiální video shrnující akci.

2.9.2015 Enduro Race Most: Michal Prokop přebírá vedení ikonaEnduro v Mostě je nejméně oblíbenou kapitolou celé série, fyzicky a technicky je dle mého názoru nejtěžší. Bart vyrazil a s sebou do mostecké výhně vzal i svojí přítelkyni Danču, která si zde odbyla svoji endurovou premiéru. Jak se jí asi líbila?

2.9.2015 Video: A-line na cyklokrosce ikonaFrancouzský vtipálek a excelentní enduro závodník Yoann Barelli bydlí ve Whistleru a když ho to v bajkparku nebaví na emtébéčku vezme cyklokrosku a dá si to na ní. Například dráhy A-line a Dirt merchant...

2.9.2015 Pozvánka: MČR Freestyle BIG AIR MTB ikonaMistrovství České republiky v kategorii Freestyle BIG AIR MTB, ale i závod BMX pod hlavičkou PŘEKONÁNI GRAVITACE II. se uskuteční 26. září v Kroměříži na výstavišti Floria.

2.9.2015 Mapa finále Scott Enduro X Race na Dolní Moravě ikonaFinálový závod seriálu Scott Enduro X Race se uskuteční o tomto víkendu na Dolní Moravě. Na závodníky čekají čtyři rychlostní zkoušky na obou stranách údolí Dolní Moravy.

2.9.2015 Hans Rey na Rychlebách - biková legenda v ČR ikonaNěmecko-kalifornsko-italská biková hvězda a jediný biker, který si zahrál sám sebe v seriálu, Hans Rey byl nedávno v České republice v rámci projektu GT Good Times training a my byli při tom.

1.9.2015 VLČKA TRAILS 3 - Staň se trailmastrem Vlčky! ikonaKonec prázdnin je za tu, a to znamená, že se blíží září a s ním již třetí ročník závodů Vlčka Trails v Trutnově. Loňský ročník byl bohatý jak na ridery tak na diváky, a to bylo pro nás motivací posunout tento ročník zase o level dál.

1.9.2015 Video: dráha Mistrovství světa ve Vallnordu ikonaJiž jen pár dnů zbývá do okamžiku, kdy budeme znát nové Mistry světa ve sjezdu. Do Andory, do Vallnordu na mistrovskou trať nás pozve a dráhu také předvede tamní lokál Cedric Gracia.

1.9.2015 Video: Petr Fulín vs. Michal Prokop - Plasy u Plzně ikonaV poslední části trilogie se Petr Fulín utkal s Michalem Prokopem na Plzeňsku. Mistra světa ve fourcrossu nakonec potká defekt předního kola. A představíme si i nejnovějšího Michalova sponzora.

1.9.2015 Video: Bobovka Cup 2015 ikonaFreeride-dh závod v korytě bobové dráhy to je Bobovka Cup. Technické pasáže, dlouhé a vysoké skoky, původní klopenky obřích rozměrů, transfery a místa, kde se dosahuje závratných rychlostí přes 70 km/h - mrkni na video z letošního ročníku.

1.9.2015 Test: Author Patriot Trail 1.0 ikonaPro letošní rok mi jako hlavní testovací mula, na kterou můžu navěsit všechno, co je potřeba pořádně projet, přistál Author Patriot Trail 1.0. A když jsem podruhé měnil řetěz, došlo mi, že je nejvyšší čas vyřknout nad nejlevnějším Patriotem ortel.

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Prověřeno: špičková kola z předváděcích akcí, veletrhů nebo kola s mírně pozměněnou specifikací od sériové výroby, lehce jetá nebo zcela nová.

Články

Akce: FRbiková škola 2012

FRbikes.cz pro vás připravili bikovou školu v Bikeparku Lipno , který nabízí ideální podmínky i zázemí. Své dlouholeté zkušenosti snad ze všech disciplín horské cyklistiky vám budou předávat FRbikes kouči v čele se Schwarou a Kojcem.

Jezděte lépe, rychleji, bezpečněji…
Kdy?
2.-3. června 2012
1.-2. září 2012

Kde?
Bikepark Lipno

Pro koho?
- pro holky i kluky, paní i pány
- pro začátečníky i středně a více pokročilé jezdce
- výuka techniky, kterou využijete nejen v bikeparku, na freeridu a ve sjezdu, ale i na běžné vyjížďce na horském kole. S námi budete jezdit lépe, rychleji a bezpečněji :)

Sobota: 10 až 16h
- sraz na parkovišti v 9.30 u stánku FRbikes
- rozdělení do skupin
- nastavení kola
- základní postoj
- brždění
- základní technika, práce s těžištěm
- trénink na trailu

Neděle: 10 až 16h
- trénink pokročilejších technik na trailu

Cena?
Cena kurzu na celý víkend – 1990 Kč
Jeden den (pouze sobota) – 1290 Kč
Lanovka je započítána v ceně.

Další podrobnosti a přihlašování na webu FRbikes.

Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
dirtér 17.3.2012 v 0:45
rejže:DDD
Maňana Wear Up'n'Down Enduro Shorts 2.0 - volné kraťasy pro EN a FR buď #enduro specific!