přinášíme Vám zcela přepracovaný online obchod na dolekop.com

Poslední články

2.10.2015 Video: Empire - Mongolsko ikonaMongolsko je území, které sjednotil jeden z historicky největších dobyvatelů a válečníků Čingischán. A do současnosti se na jeho velké části z do čingischánových nic nezměnilo. Sleduj video, kde se nejede ani milimetr po trailu...

2.10.2015 Bikecheck: Přemek Tejchman a jeho nový Commencal ikonaTi šťastnější z nás už mají doma kola z modelové řady 2016, jedním z nich je i česká enduro hvězda, Přemek Tejchman. A co za raketu ho bude vozit celou příští sezónu? To nám řekne sám Přéma.

1.10.2015 Video: Best of Claudio Caluori 2015 ikonaClaudio Caluori kromě toho, že má firmu, která umí uplácat ty nejlepší pumptracky na světě a je jim jedno jestli jsou z betonu, asfaltu nebo oldschoolově z hlíny, dělá taky komentátora a komentujícího předjezdce závodů Světového poháru. Tady jsou nejlepší okamžiky, které letos při najíždění tratí zažil.

1.10.2015 Red Bull Foxhunt 2015: Rachel nahání holky ikonaHon na lišku postavený na hlavu. Nová doba! Host vyhazuje vrchního! Liška honí lovce - to je Red Bull Foxhunt. Liška je v tomto případě světová šampionka Rachel Atherton a lovce tvoří stovka jezdkyň. Liška má za úkol dojet a předjet smečku lovců a v ideálním případě dojet do cíle jako první.

1.10.2015 Video: Red Bull Rampage - Top Tricks 2001-2014 ikonaVývoj freeride jako disciplíny je nejlépe vidět na tricích, které jezdci předváděli na Red Bull Rampage. V prvních letech to byly klasické dropy a triky, postupem let se z disciplíny stala kompletní gymnastika. Kdo nedá beko nedostane se ani na pódium.

1.10.2015 Shrnutí +video: Richie Rude vyhrává EWS v Ainsa ikonaZatímco u nás se jelo Rychlebské enduro, tak kdesi ve Španělsku v kulisách historického města Ainsa na úbočí hradu z dvanáctého století se konalo sedmé kolo Světové enduro série.

30.9.2015 Trailer: Ashes to Agassiz ikonaGraham "Aggy" Agassiz jeden z nejlepších freeride jezdců planety a zde je ochutnávka jeho videa. Z vrcholu na dno, v roce 2013 zlomenina páteře a tři měsíce klidu a poté ze dna zase na vrchol. A nejen o tomto je Ashes to Agassiz.

30.9.2015 MAROSANA END OF THE SEASON - program a teaser ikonaUž se ladíš na letošní MAROSANA END OF THE SEASON v rámci které se opět pojede 4down a opět se pojede na Portáškách? Jo, tak tady máš info, co, kdy a jak. A taky sleduj video upoutávku od Fullface productions.

30.9.2015 Pozvánka: Malino Brdo Rock Machine Enduro race ikonaJeden z mála enduro závodů na slovenském území se odehraje tento víkend v Ružomberku na Malino Brdo. CharvátBros ve spolupráci s tamním střediskem Rock Machine Bike Parku Malinô Brdo pořádají závod se třemi rychlostními zkouškami.

30.9.2015 Grande Finále Ghost Dual Cup - tituly rozdány ikonaNa pražském Zličíně proběhlo velmi očekávané velké finále letošního Dualového seriálu. Dramatické boje o každý milimetr, souboje loket na loket, velké skoky, ale i velké pády. Takové bylo Grande Finále Ghost Dual Cup.

28.9.2015 Rychlebské enduro očima startéra ikonaReport z letošního ročníku Rychlebského endura bude trochu jiný než jiné reporty ze závodních akcí, tentokrát jsem se nezúčastnil jako jezdec, závodník, ale jako člen organizačního týmu, jako startér.

25.9.2015 Finále Maxxis MSDC 2015 bude v Bílé ikonaPrvní říjnový víkend se v Bílé uskuteční finále Moravsko Slovenského DH Cupu. Veškeré informace najdeš v článku.

24.9.2015 Video: FEST series 2015 - Hoff fest ikonaPoslední letošní zastávku FEST 2015 Series organizoval Kurt Sorge v Retallack. Tak jako na všech všech letošních FEST akcích byly skoky velké, větší, ještě větší a k*rva velké. Ostatně je to vidět v highlights videu.

24.9.2015 Video: iXS European Cup #5 - Leogang ikonaFinálový závod Evropského sjezdového poháru obrazem. Mrkni jak si Jana Bártová dojela pro vítězství a mnohem víc.

24.9.2015 Test: Lapierre Zesty 329 ikonaNejenom sjezdem a endurem je člověk živ, co takhle trochu devětadvacítkového trailování v režii Francouzů? Test Lapierre Zesty 329 uvnitř.

reklama

Spolupráce

Máš chuť stát se členem redakce a aktivně se podílet na obsahu našeho serveru? Pak klikni zde.

Reklama

Více informací o reklamě na serveru DoleKop.com naleznete zde.

Moveo Brace Concept

Články

Akce: FRbiková škola 2012
Autor: Keli, vydáno: 14.3.2012

FRbikes.cz pro vás připravili bikovou školu v Bikeparku Lipno , který nabízí ideální podmínky i zázemí. Své dlouholeté zkušenosti snad ze všech disciplín horské cyklistiky vám budou předávat FRbikes kouči v čele se Schwarou a Kojcem.

Jezděte lépe, rychleji, bezpečněji…
Kdy?
2.-3. června 2012
1.-2. září 2012

Kde?
Bikepark Lipno

Pro koho?
- pro holky i kluky, paní i pány
- pro začátečníky i středně a více pokročilé jezdce
- výuka techniky, kterou využijete nejen v bikeparku, na freeridu a ve sjezdu, ale i na běžné vyjížďce na horském kole. S námi budete jezdit lépe, rychleji a bezpečněji :)

Sobota: 10 až 16h
- sraz na parkovišti v 9.30 u stánku FRbikes
- rozdělení do skupin
- nastavení kola
- základní postoj
- brždění
- základní technika, práce s těžištěm
- trénink na trailu

Neděle: 10 až 16h
- trénink pokročilejších technik na trailu

Cena?
Cena kurzu na celý víkend – 1990 Kč
Jeden den (pouze sobota) – 1290 Kč
Lanovka je započítána v ceně.

Další podrobnosti a přihlašování na webu FRbikes.

Líbil se vám článek? Podpořte nás koupí propagačních předmětů. Díky!

Komentář

jméno:
e-mail:
text:
Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
dirtér 17.3.2012 v 0:45
rejže:DDD