ASPIRE SPORTS se stává novým distributorem značky MAVIC

Autor: Shotek Tiskarz, vydáno: 31.5.2017

Firma ASPIRE SPORTS, distributor cyklistických značek Cannondale, SRAM, GT Bicycles, Uvex, Maxxis a dalších se od 1. 8. 2017 stává novým distributorem značky MAVIC pro Českou republiku a Slovensko.

„Pro naši firmu je to mimořádná událost,“ říká Igor Doležal, ředitel firmy. „Zároveň i velká čest, protože je naše firma součástí změny distributora u značky, u níž k podobným změnám za celých 127 let historie mnohokrát nedošlo.“

Aspire Sports tak pokračuje ve svém růstu a upevňování své pozice na trhu přidáním další velmi významné cyklistické značky do svého portfolia. Připomeňme akvizici jiné světové značky Sram před více než rokem.

„Se značkou MAVIC máme velké plány,“ říká Marek Doležal, ředitel cyklistické divize. „A na českém a slovenském trhu vidíme velikou příležitost. Chceme nejen upevnit její pozici v prodeji zapletených setů kol, ale jako velmi zajímavé vidíme i ostatní segmenty produktů, především cyklistických treter, oblečení a helem.“

„Od sezony 2018 tak budeme, díky šíři naší celkové nabídky, schopni dodat kompletní sortiment produktů pro jakýkoli cyklistický obchod na našem regionu,“ dodává Marek Doležal.

O ASPIRE SPORTS

Firma Aspire Sports je od roku 1996 distributorem sportovních potřeb působící na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a Rumunska. V současné nabídce její cyklistické divize jsou značky Mavic, Cannondale, GT Bicycles, Sram, Uvex, Maxxis, RockShox, Zipp, Truvativ, Mongoose, Schwinn, Osprey, Motorex, Fabric. Sportovní divize pak distribuuje značky New Balance a Merrell.

O značce MAVIC

MAVIC je předním výrobcem cyklistických dílů a doplňků a spadá pod koncern Amer Sports. Svoji historii píše již od roku 1889, kdy se soustředil na výrobu cyklistických ráfků. V roce 1934 započal na dalších 60 let revoluci prvním použitím duralové slitiny na ráfcích. Od roku 1973 tvoří nedílnou součást profi závodů jeho žluté neutrální vozy, další vynález této značky. V současnosti do portfolia této značky patří zapletené sety, tretry, helmy a textil.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

anonymní uživatel tonik666 (tonik666 [zavinac] seznam.cz) 31.5.2017 v 14:53

To samé platí pro Mavic - aby změna distributora znamenala nějaký přínos pro zákazníka v zákaznickém servisu.

anonymní uživatel Pipi 31.5.2017 v 14:17

Tak aby zacal Aspire taky honem dovazet nektere plaste Maxxis do CR. Zatim teda fakt bida, vetsinou radsi shanim z Nemecka pac cesky dovozce na nas cesky kupce asi totalne sere :((((