snowbaar

Výsledkový servis 2017 #14 - Prokop vyhrává v Polsku

Autor: Keli, vydáno: 26.6.2017

Závodní víkend je za námi a zde je jeho výsledkové shrnutí.

Středoevropská enduro série Bielsko-Biała

V polském trailovém stredisku Bielsko-Biała je jel závod Enduro Trails 2017 zařazený do Středoevropské enduro série, díky tomu byla konkurence velmi silná a akci nevynechala ani česká enduro špička, která rozhodně ostudu neudělala, ba spíše naopak. V ženách 4. místo bere Jana Horáková, juncky vyhrává Vojta Bláha, v mužích ho napodobuje Michal Prokop a toho na třetím místě jistí Milan Myšík.

Kompletní výsledky zde.

Slovenský pohár Jasná 2017

Na Slovensku se závodní kolotoč Slovenského poháru přesunul na nejtěžší dráhu v seriálu do Jasné, a i zde byli Češi hodně vidět a nejen na stupních vítězů, ale i v péči Horské služby. Náročná dráha si vyžádala hodně úrazů a bohužel i vážnějších… No, ale nás zajímají především výsledky, takže ty pódiové: Masters patří Vlastovi Hynčicovi, v hobících druhé místo pro Petra Mikulenku, elita 2. Kissák Ondra Štěpánek, 4. Martin Lébl.

Kompletní výsledky zde.

Mistrovství světa kategorií Masters

Ani kategorii Masters není ochuzena o Mistrovství světa, letošní ročník hostila Andora, masterem se může stát každý jezdec starší 30 let a bez elitní licence, pro české barvy jsou mistrovství skoro vždý úspěšná, Rosťa Štencel (na fotce s vítězem jeho kategorie Michałem Śliwou) je vždy jedním z favoritů, ale letos se mu až tak nedařilo, letos to dalo až na 4. místo. Zato repre trenér Milan Suchomel si vyjel 5. místo.

Volné AM/EM/XC kraťasy s odnímatelnou vložkou Maňana Wear

Kompletní výsledky zde.

Crankworx Innsbruck DH

Sjezd na Crankworxu je vždy nejsledovanější, tradičně je silně obsazen a ani v Innsbrucku to nebylo jiné, z českých jezdců se do závodu přihlásili jen dva jezdci, Kuba Říha a Tomáš Šorejs. Kubovi jízda vyšla velmi slušně, dlouho si poseděl v hot seatu a nakonec získal 42. flek, Tomasss zalítl taky slušně, 123. místo!

Kompletní výsledky zde.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace