Mercedes-Benz. třída X - první svého druhu

Pozvánka: zlepši si svou techniku s d:key - kurz pro začátečníky č. 6 a 7

Autor: Keli, vydáno: 16.10.2017

Nevíš jak projet klopenou či neklopenou zatáčku správně? Nevíš jak využívat terénní nerovnosti ve svůj prospěch? Jak správně pumpovat na pumptracku? Vše zmíněné a mnohé další se dozvíš na dalším kurzech správné jízdy na horském kole. Šestý a sedmý v pořadí se bude konat v sobotu 21. a neděli 22. října, opět v Brně.

Začneme teoretickou částí, kde se ke každému tématu dozvíš co, jak a proč a následně získané znalosti procvičíme v praxi, nejdříve na cvičišti a následně i v reálném prostředí na jednoduché dráze. Náš kurz je zaměřen na získání správných návyků a skillu. Hned po prvním kurzu poznáš ve svém ježdění rozdíl, budeš více využívat terén, tím jednak šetřit síly a také se jím více bavit a celkově si jízdu užívat.

Počet účastníků je omezen na šest a je určen pro kohokoliv včetně dětí (ty však musí být v doprovodu rodiče), kurz proběhne v sobotu 21. a neděli 22. října v čase od 9:00 do 12:00, kurz povede Filip „Keli“ Švrček. Cena za kurz 400,–/osoba. Přihlášení na sobotní kurz zde a nedělní pak zde.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

profilová fotka mot 16.10.2017 v 20:08

Jak jsem již psal na FB, včera jsem absolvoval kurz ježdění. Tímto děkuji za obohacující informace a moc rád si jej zopakuji znova (nebo klidně i pokročilejší variantu). Díky Keli za tu možnost ... z mé strany to byly dobře investované peníze už jen proto, že vím jak na bunnyhop :)