CTM sezónní slevy

Pozvánka: zlepši si svou techniku s d:key - kurz pro začátečníky č. 9

Autor: Keli, vydáno: 13.11.2017

Nevíš jak projet klopenou či neklopenou zatáčku správně? Nevíš jak využívat terénní nerovnosti ve svůj prospěch? Jak správně pumpovat na pumptracku? Vše zmíněné a mnohé další se dozvíš na dalším kurzech správné jízdy na horském kole. Devátý v pořadí a nejspíše jeden z posledních letošních kurzů se bude konat v den státního svátku, v pátek 17. listopadu, opět v Brně.

Začneme teoretickou částí, kde se ke každému tématu dozvíš co, jak a proč a následně získané znalosti procvičíme v praxi, nejdříve na cvičišti a následně i v reálném prostředí na jednoduché dráze. Náš kurz je zaměřen na získání správných návyků a skillu. Hned po prvním kurzu poznáš ve svém ježdění rozdíl, budeš více využívat terén, tím jednak šetřit síly a také se jím více bavit a celkově si jízdu užívat.

Počet účastníků je omezen na deset a je určen pro kohokoliv včetně dětí (ty však musí být v doprovodu rodiče), kurz proběhne v pátek 17. listopadu (v pátek je státní svátek) v čase od 9:00 do 12:00, kurz povede Filip „Keli“ Švrček. Cena za kurz 400,–/osoba. Přihlášení na pátěční kurz zde.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

anonymní uživatel Daniel (dan.daniel.dz [zavinac] gmail.com) 18.11.2017 v 18:10

skoda ze neni neco na Liberecku