Kariéra: Spoke hledá prodavače

Autor: Libor Kubík, vydáno: 29.1.2018

Naše prodejna SPOKE ve Třemošné u Plzně rozšiřuje svůj tým a hledá samostatného a šikovného prodavače – mechanika. Práce na této pozici je orientována hlavně na prodej jízdních kol a doplňků, ale je zapotřebí ovládat i základní servis jízdních kol, který se provádí přímo na prodejně.

Náplň práce:

  • prodej jízdních kol, cyklistických doplňků a oblečení
  • komunikace se zákazníky a poradenství při výběru zboží
  • stavby a přestavby kol, záruční i pozáruční servis kol (základní servisní úkony)
  • správa a aktualizace produktů na e-shopu

Nabízíme:

  • pestrou práci v kolektivu cyklistických nadšenců
  • jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • zázemí stabilní společnosti s dvanáctiletou historií
  • odpovídající platové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity – stravenky, možnost nákupu cyklistického vybavení za zaměstnanecké ceny
  • možnost dalšího vzdělávání v oboru
  • nástup dle dohody (ideálně únor-březen 2018)

Ideální kandidát by měl mít:

  • předchozí zkušenost v oboru a znalosti technologií v cyklistice na vysoké úrovni
  • kladný vztah k cyklistice ve všech jejích podobách
  • příjemné vystupování, výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • dobrou znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook, pokladní systém)
  • ochotu učit se, zodpovědnost, samostatnost
  • základní komunikační znalost angličtiny

V případě vašeho zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, strukturovaný profesní životopis (nejlépe s fotografií) a krátký motivační dopis zdůvodňující Váš zájem o tuto pozici na libor@spoke.cz.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

Přepnout barvu pozadí