GoPro Hero 7 Black

Video: Denisa Sorková - první DOWNHILL závody

Autor: Matěj Charvát, kategorie: Video, vydáno: 6.6.2018

Denisa jezdí v terénu dva roky, spíš svátečně – po práci a občas o víkendech, když musí… aby vůbec nějaký čas mohla bejt se mnou. Stojí taky za kamerou u mnoha mých fotek a videí, které spolu produkujeme a teď přišel čas, že jsme si tak trošku vyměnili role.

O víkendu jsme vyrazili na opening ve Špindlu, bez plánu závodit. Registrace byla dávno uzavřená a závodníci už jezdili lanovkou na start první jízdy, když Denise proběhlo hlavou, že by to mohla taky zkusit. Doběhla za organizátorem do cíle, dostala poslední číslo dne a vyrazila rovnou na start. Ani ona ani já jsme rozhodně nečekali žádnej zázrak, spíš si to chtěla zkusit a jelikož je srdcem závodník, nechtěla bejt poslední.

No a nakonec vyhrála… a to i s pádem v první zatáčce na trati, kterej zapříčinil předstartovní stres a špatně zvolená stopa. Supr Deni!

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

anonymní uživatel Roman (romanovo [zavinac] email.cz) 12.6.2018 v 13:01

Nechci bejt škarohlíd, ale jen tak svátečně, po práci nebo o víkendu, to jezdíme asi všichni :) Video - hm, nevim, jede tužku, obsah nezachrání ani prezentace jinak řemeslným a poctivým videem. Je to buchta - a co jako? Omáčka dobrá, teď ještě to maso a přílohu :)

anonymní uživatel Nesquick 9.6.2018 v 13:46

Dobra prace!!!

anonymní uživatel Fridex 6.6.2018 v 12:54

Jen tak dál!!konečně by někdo mohl zatopit těm pseudohvezdičkám!