Články se štítkem: Meribel

Report: Čermo a Brychťák a jejich pohled na Enduro2 Meribel Report | Čermo a Brychťák | 11.8.23 | 0

Report: Čermo a Brychťák a jejich pohled na Enduro2 Meribel

Málokdy se nám sejdou dva reporty z jedné akce, ale Enduro2 z francouzského Meribelu takovým závodem byl. Minule své zážitky popisoval Smety a dneska se svým, trochu jiným pohledem přichází Čermo a Brychťák.

Report: Enduro2 v Meribelu - Smety s Martinem po 124 minutách závodění druzí o 7 vteřin Report | Smety a Martin | 4.8.23 | 1

Tři dny závodění, celkový závodní čas 124 minut a skončit na druhém místě jen o 7 sekund! To je smůla nebo další motivace do dalších ročníků? Milan Smetaník s Martinem Pajmou závod Enduro2 ve francouzském Meribelu hodnotí jako: "Nevýslovná spokojenost". Report o jejich úspěšném boji je zde!

Report: Enduro2 Meribel - třídenní enduro etapák, kde v 13 RZ závodíš víc jak dvě hodiny Článek | Keli | 14.7.22 | 0

Smety a Martin se opět vydali do Francie na dnes již legendární závod Enduro2. Tento třídenní enduro etapák poprvé navštívil oblast Meribelu a rozhodně to stálo za to. I přes masivní stíhací jízdu v posledním dni, jim po 133 minutách závodění klukům na bednu chybělo jen 14 sekund. Ostatně Smety ti závod popíše v reportu!

Mladý polský filmař Kuba Gzela střihl ty nejlepší záběry, které natočil během dvou kol Světového poháru v Leogangu a Meribelu. Třetí lokalitou je norský Hafjell, kde se loni jelo Mistrovství světa. Top DH akce ve třech minutách.

Šesté pokračování This is Peaty je zase hodně o Ratboyovi. Tenhle komicky žvatlající Anglán měl letos parádní sezónu. Vyhrál Světový pohár a nebýt přeletu skoku na Mistrovství světa, byl by určitě i majster sveta.

Jak v Meribelu skončil Světový pohár, tak i končí série Rubber Side Down svojí poslední epizodou. V tomto díle se ukáže tým Commencal Riding Addiction a jezdec Kona Factory teamu Connor Fearon.

Nekoukali jste na přímý přenos? Nekoukali jste ani na záznam? Nevadí, v následujících šesti minutách uvidíte vše podstatné.

Světový pohár ve sjezdu ukončil sezónu v Meribelu Článek | Keli | 25.8.14 | 1

Světový pohár ve sjezdu ukončil sezónu v Meribelu

Ve francouzském lyžařském středisku Meribel se v sobotu jel letošní poslední závod Světového pohár ve sjezdu. Na technické, hodně prudké trati ukázal Sam Hill, že nepatří do starého železa a opět stál na stupni nejvyšším.

Světový pohár v Meribelu: Bártová 8. v kvalifikaci Článek | Keli | 22.8.14 | 1

Světový pohár v Meribelu: Bártová 8. v kvalifikaci

Jana Bártová dojela v ženské kvalifikaci posledního letošního Světového poháru v TOP 10 na 8. místě, v juniorech Martin Motejl Lébl dojel na 17. pozici.

Poslední kolo Světového poháru se jede tento víkend ve francouzském lyžařském středisku Meribel, Claudio Caluori nás provede po trati, která má hodně přírodní povrch s minimem umělých překážek a taktéž se nebude příliš šlapat.

Světový pohár 2014 zná svoje termíny Bleskovka | Keli | 26.6.13 | 1

Světový pohár 2014 zná svoje termíny

Místa a data světového poháru UCI Mountain Bike World Cup presented by Shimano 2014 byly zveřejněny. Na závodníky čeká sedm sjezdových závodů, některé poměrně populární lokality byly vypuštěny a naopak dvě nové přibyly.