MojeKolo

Články se štítkem: European Enduro Series

Evropská enduro série zrušena Článek | Keli | 5.1.16 | 24

Evropská enduro série zrušena

Dnes bylo promotérem Evropské enduro série rakouskou společností Trail Solutions, že celý seriál a vůbec všechny závody, které pořádali budou v roce 2016 zrušeny.

Finále: Evropské enduro série Malaga - Prokop stříbrný Článek | Keli | 20.10.15 | 1

Finále: Evropské enduro série Malaga - Prokop stříbrný

Michal Prokop skončil o pouhých pět bodů na druhém místě v celkovém pořadí Evropské enduro série. Stejné umístění získal i v posledním kole seriálu ve španělské Malaze.

Češi úspěšní na EES v Molveno - Paganella Článek | Keli | 9.9.15 | 2

Češi úspěšní na EES v Molveno - Paganella

Předposlední kolo Evropské enduro série v italské oblasti Molveno - Paganella vyšlo Čechům velmi dobře, urvali několik pódiových umístění a reprezentovali naši zemi více než důstojně.

Report: European Enduro Series Reschenpass Report | Keli | 31.7.15 | 0

Report: European Enduro Series Reschenpass

Report ze třetího pokračování European Enduro Series, které se odehrálo minulý víkend hned na území tří států - Rakouska, Švýcarska a Itálie. Nejlepšího českého úspěchu dosáhl Milan Čižínský, který skončil na 4. pozici, Milana jsme krátce vyzpovídali.

Enduro na Reschanpass: Jerome Clementz je zpět Článek | Keli | 26.8.14 | 0

Enduro na Reschanpass: Jerome Clementz je zpět

Uzdravený Jeromé Clementz je zpět v závodním kolotoči a pro svůj návrat zvolil závod Evropské enduro série na rakousko-švýcarském-italském pomezí v okolí Nauders v sedle Reschanpass. Závodu se zúčastnil i Přemek Tejchman, který dojel na výborném 14. místě.

Jak viděl Evropskou enduro sérii v Punta Ala Pavel Čep + video Video | Pavel Čep | 25.4.14 | 2

Jak viděl Evropskou enduro sérii v Punta Ala Pavel Čep + video

Pavel Čep již loni vyměnil sjezdové kolo za enduro a naplno se věnuje jen jemu. Na první závod European Enduro Series presented by XS Power Drink vyrazil s odhodláním urvat co nejlepší výsledek. Člověk míní, osud mění. Pavel se nám podělil o svoje lapálie, které v Itálii zažil. A jako bonus tu máme video shrnující závod.

Evropská enduro série v Punta Ala: všichni Češi do pětadvacítky Článek | Keli | 21.4.14 | 1

Evropská enduro série v Punta Ala: všichni Češi do pětadvacítky

První kolo European Enduro Series presented by XS Power Drink se uskutečnilo o velikonočním víkendu v na trailech v italské Punta Ala. V místě kde se před rokem rozjela světová série se nyní utkali nejlepší evropští jezdci. Naši rozhodně nezklamali.