hlavní stránka

Bleskovky

24.8. - Online registrace na 6. kolo CTM Moravsko Slovenského DH Cupu, které se uskuteční ve Velké Rači 4.-5. září byla spuštěna.

A v termínu 27-29.8.2010 je pro vás připravena možnost tréningu v Park Snow Veľká Rača. Sedačka bude v provozu  od 9,00 do 19,00 hod. Bude pro Vás zvýhodněná cena 12Eur.

msc

[Keli]

23.8. - TomasSlavik.com je konečně na Facebooku! Pokud zadáte adresu FB/tomasslavikdotcom tak se dostanete na stránku, kde se budete dostávat ke spoustě zajímavých informací z cest, ze závodů, z testování materiálu, nových videií apod. Stránka je online 14dní a již se na ní podívalo přes 3000 lidí, což je pěkné číslo.

V příštích dnech se budete dozvídat vše ze zákulisí Světového poháru ve Windhamu a především z Mistrovství Světa v Mont St.Anne, kam Tom již tohle pondělí odléta společně s teamovým kolegou Michalem Marošim.

slava ir guitar

[Keli]

23.8. - Evropský pohár MTB ve sjezdu horských kol  iXS EDC Špičák  objektivem České televize, premiéra v pondělí 23. 8. 2010 v 18:40 na ČT4 nebo na webu.

[Keli]

19.8. - Z technických príčin sa mení lokalita 6.kola CTM MS DH Cupu z Karolínky (CZ) na Veľkú Raču (SK), ktorá sa nachádza v tesnej blízkosti CZ hraních pri Mosty u Jablunkova. Karolínka je nová, veľmi pekná a perspektívna lokalita na ktorú určite budúci rok nezabudneme.
Park Snow Veľká Rača v minulosti privítala niekoľko krát Slovenský pohár a aj Majstrovstvá Slovenska. Bližšie info o lokalite na linku. Termín zostáva nezmenený - 4-5. september 2010.

[Keli]

6.8. - Horsefeathers shání posily do pracovního teamu. Chceš pracovat pro Horsefeathers? Více zde

[HF]

Články

Specialized DownMall Liberec: riders a start

Největší biková událost letošní zimy se pomalu blíží, bylo by tedy dobré přihodit nějaké další informace. Dnes tu máme seznam pozvaných riderů, kteří potvrdili svou účast a fotky z disco-startu letošní tratě…


Jak již bylo avizováno v úvodním článku, letošní Specialized DownMall se pojede v obchodním domě Plaza přímo v centru Liberce. Jiný obchodní dům bude tedy pochopitelně nabízet i jiné podmínky pro trať. Fakt, že trať bude oproti loňsku úplně jiná, ovšem není vůbec na škodu. Právě naopak! Například už jen samotný start ve dvoupatrové diskotéce bude jistě hodně atraktivní záležitost.

Původně měl v disco klubu Fantasy Park vyrůst čtyřmetrový drop. Organizátoři však od tohoto smělého plánu kvůli technické náročnosti stavby samotného dropu a s tím souvisejících nutných úpravách klubu upustili. V horním patře discotéky se však bude startovat i přes tuto změnu. Po startu v druhém poschodí bude následovat únikové schodiště a spodní část klubu, ze které již budou rideři vyjíždět na ochozy samotného obchodního domu. Chybět samozřejmě nebudou ani diváky tolik oblíbené eskalátory. O těch ale až v dalším článku…




Zde se bude startovat.



Těmito dveřmi se vyjede na únikové schodiště…



…po kterém se sjede o jedno patro níž…



…projede se chodbou…



…a vyjede se v prvním patře luxusního disco klubu Fantasy Park.



Z Fantasy Parku se bude vyjíždět na ochoz třetího patra a následovat bude dlouhý eskalátor…




Riders:

Stejně jako loni i letos nebude na startu chybět česká biková špička v čele s loňským vítězem Michalem Prokopem. Chybět nebude ani Filip Polc, který poslední dobou sbírá samé exotické vavříny z městských sjedových závodů. Na start se postaví například i vítěz letošní Marosany Adam Vágner, 4× střela Tomáš Slavík nebo showman a legenda českého bikingu Gaspi.

Swis-shop.cz vyšle do boje o přední příčky i svůj kompletní team ve složení Lukáš Měchura, Kubajsz Fišer, Honza Šavr a dokonce také nejmenší český biker, sám velký Buba! Svou premiéru bude mít na DownMallu také německá národnost, reprezentvat ji zde bude Johannes Fischbach. V řešení jsou také rideři z Polska, ti však svou účast zatím nepotvrdili.

V podstatě každé jméno, které na startovní listině najdete, je všem bikerům dobře známé. No posuďte sami…



Seznam doposud potvrzených riderů závodu Specialized DownMall Liberec 2010:

Michal Prokop
Filip Polc (SVK)
Tomáš Slavík
Adam Vágner
Michal Červenka
Richard Gasperotti
Vlasta Hynčica
Václav Weber
Matěj Charvát
Jakub Šosvol
Štěpán Novotný
Aleš Rogožán
Přemek Tejchman
Martin Mikulenka
Tomáš Weiss
Jakub Řiha
Rostislav Štencel
Milan Myšík
Marrtin Hanák
Jan Kubáček
Hynek Hájek
Ján Javorník (SVK)
Lukáš Učen (SVK)
Matej Laktiš (SVK)
Pavel Schwarz
Johannes Fischbach (GER)


Swis-shop.cz team:

Lukáš Měchura
Kubajsz Fišer
Honza Šavr
Jakub „Buba“ Ouvín






Nezapomeňte – Specialized DownMall Liberec, 30.1.2010, obchodní centrum Plaza!

Příští týden exklusivně zde na d:key najdete fotky zbytku tratě a také podrobnosti o celém programu…




Podobné články

Komentář

jméno:

e-mail:

text:

Kontrolní kód: kontrolní kód opište sem
Bára (LUCKA) 12.2.2010 v 14:06
Dobrý den pošle te mně video děkuju
Kobylka von mexico 22.1.2010 v 3:44
:-D jsem zvedav co nam z toho dusana vyoleze, cucham nejakou kekesarnu :-D
DD (deathdog [zavinac] punkbike.org) 21.1.2010 v 21:27
ja mu fandim...prijima ruda hvezda cleny? uvazuju o zmene teamu
Hanzz 21.1.2010 v 20:56
co tohle ma bejt? Kdo je sakra Dusan Kotrba? Na jakou disciplinu se zameruje? Jaky zavody jel a kolikatej skoncil? Nerad bych, aby to vypadalo, ze hodlam snad nekoho urazet, ale tohle vypada jako jedna velka komedie. Co ma za smysl delat nejakou anketu? Kdyby mel chlapec vysledky, tak se na startovni listinu dostane i bez toho. Takovejch tutovejch radoby nadeji svetovy cyklistiky tady uz bylo... Kde nekdo veme vubec odvahu tohle vypustit? Porad tady nekdo dokola opakuje, jakou mel klucina smulu a ze to bylo kvuli tomuhle a tamhle tomu a jakej to je chudak. Ale jakej to teprve bude chudak, az bude mit z ostudy kabat diky tomu, ze na nej nekdo takhle extra upozornil? To uz je vsem jedno :D
tweety 21.1.2010 v 12:05
ahoj..jezdim v oddilu zluty slon a chtel bych taky jet downmall :D jsem sverenec Mickey mouse :) diky za podporu..bude ankeza?:D:)
Grinch (Grinch [zavinac] seznam.cz) 21.1.2010 v 10:03
Kdy se dozvíme zbytek jezdců?
rider.downmall 20.1.2010 v 21:49
Dali sme na náš facebook anketu jestli má Dušan jet a odhlasovali ste že ano , takže Dušan Kotrba Jede
Majgl 20.1.2010 v 15:17
To je konec tady tá debata. Komunismus a neznámý jezdec vs lid. Je logické že ve startovce nefigurují lidé kteří nemají výsledky a nikdo je nezná, tak co se paní v červeném diví?
ondra 20.1.2010 v 14:32
Rudá Hvězda Jablonec ty voe komunismus vpřed
mira z teplic 20.1.2010 v 9:54
dušan je nadčlověk tak mu držte palce!!!!
ty jsi jeho máma nebo co že oněm tak píšeš
Jaroslava Kolářová (j.kolarova [zavinac] rudahvezdajablonec.cz) 20.1.2010 v 9:35
Zdravím vás!
Doslechli jsme se, že se uskutečnila na fejsbooku anketa ohledně účasti našeho svěřence Dušana Kotrby na závodech DownMall. Rádi bychom touto cestou poděkovali všem, kteří Dušanovi věří tolik jako my a podporují ho! Váš zájem nás těší, je vidět, že v této zemi ještě žijí mladí lidé, kteří dají šanci ostatním! Doufáme, že je tato anketa oficiální, čekáme na vyjádření organizátorů na náš oddílový email!
Dušanovi zdar!
S pozdravem Jaroslava Kolářová, manažerka oddílu Rudá Hvězda Jablonec
DD (deathdog [zavinac] punkbike.org) 19.1.2010 v 20:37
go dusane, go...
bimbo (dc.cd.23 [zavinac] seznam.cz) 19.1.2010 v 14:47
fakt to bude mrda jestli to pojede dušan vojto
NEXI 19.1.2010 v 13:56
Já snad i přijedu :)
mira z teplic 19.1.2010 v 13:14
dybych bydlel v libercu tak se odstěhuju do teplic tam maji taky penis market. :P
matrix 18.1.2010 v 21:54
Do liberce nepojedu tam je jednička v nakupovani Penis Market
Ue (ueeeeee [zavinac] punkbike.org) 18.1.2010 v 16:02
souhlasím s Jeromem!! :D
ICE (62.177.71.242 [zavinac] myIP.cz) 18.1.2010 v 14:10
dokud budou pri zavodech problemy s casomirou, nemuze to nikdo brat jako seriozni podnik závodů. kterejma by se dalo nekde chlubit.

Fnukat ze se nekdo nedostal na zavody by se melo s organizatorem akce a ne ve foru, nemyslíte?
Trochu ty formality a logiky, pokud chcete neceho dosahnout.
Co se jmena klubu týče: pokud mate bejt na co hrdi, meli by to bejt vysledky vasich lidi, ne jmeno klubu, ktery zasmrádá komunismem
FaceBook 18.1.2010 v 13:56
... 18.1.2010 v 13:53
co se tyce ankety, tak urcite B :)
Čárys (seven20 [zavinac] volny.cz) 18.1.2010 v 12:27
Ne, ježíši marujá, to snad nemůže bejt pravda :)To je diskuze ! Moc děkuju, moc, v pondělí mi nic tak nezvedne náladu jako toto.

4: WOJTA : děkuji za nabídku, jak už jsem volal, a určitě ti u nás vydáme článeček, nebo aspoň video. At se vám vše podaří na jedničku, držím palce...

Dobře vy.

Čárys.
lupa (downhillmadness [zavinac] seznam.cz) 18.1.2010 v 11:59
:-)))
mira z teplic 18.1.2010 v 11:03
vykouřim vás sedumkrát, to sou komenty teda, trochu srandy ne...
2 rudá hvězda: buďte hrdí jen jak to pude protože to je tak všechno co máte!! mám v ...co jste zač a od kud jste VŠICHNI přišly, liberec ... a ještě ve městě to tam nemáte kopce? po schodech jezdit jako pako!!
mira z teplic 18.1.2010 v 10:57
ty seš rudá hvězda áááááááááááááááááááá chcipam smichem
mira z teplic 18.1.2010 v 10:53
V Liberci sněží, Liberec je hnusnej kraj...
coolo (coolo [zavinac] seznam.cz) 18.1.2010 v 10:51
toto neni malo, to je moc:D:D:D
stev-o (shit [zavinac] war.com) 18.1.2010 v 10:48
redaktoří závodního deníku Rudá Vatra
Potok 18.1.2010 v 10:35
vy to fakt nechápete? www.google.cz/... /> rudá hvězda Jablonec už snad ani neexistuje, OMG
Bisty 18.1.2010 v 9:25
..původně jsem šel na bajkový web, ale kde jsem se to dostal? Do politiky? Fu*k :-(
tomaass (tomaass.sorejs [zavinac] gmail.com) 18.1.2010 v 9:11
:-D :-D :-D
kubo (nepson [zavinac] inmail.sk) 18.1.2010 v 8:39
cervena hviezda jablonec to zabila.......uz by mali zakazat aj tie komunisticke symboli lebo toto uz trosku presahuje medze unosnosti....to je akoby vysmech,znevazenie neznej revolucie ze po tak dlhom case si niekto da alebo ponecha nazov klubu CERVENA HVIEZDA........to ja si spravim klub HITLEROVA MLADEZ bardejov a budem na ten nazov hrdy lebo hitlerova mladez mala tradiciu....a budem tu obhajovat so slzami v ociach na INTERNETOVOM FORE kde sa nic nevyriesi nejakeho jazda napr.MARTINA SEGEDINA z hornej dolnej ze preco ho nepozvali na zavod,ved ma nove KOLO a ma na nom aj nove KOLESO....... fuha mocne takto z rana aj na mna...
lupa (downhillmadness [zavinac] seznam.cz) 18.1.2010 v 7:09
Jaroslava Kolářová-jestli tedy nějaký Dušan existuje a tohle vše není jen recese nemyslíte si že jeho tímto dost ztrapňujete?něco jiného je promluvit si o tom s organizací závodu a něco jiného je tlačit ho tady před všemy.Asi by jste se měli více snažit a svojim svěřěncům domluvat závody dřív a nebo nejspíš závody na jiné úrovni.
diCK (-) 17.1.2010 v 20:09
XDDDD
diCK (-) 17.1.2010 v 20:08
Prej na FEJSbooku
Jerome 17.1.2010 v 19:31
Budou na afterparty hrát novou písničku od Davida Guetty?? Jinak takovou štreku nejedu...
Jaroslava Kolářová (j.kolarova [zavinac] rudahvezdajablonec.cz) 17.1.2010 v 19:03
Pan macho: Nase organizace si svou tradici a renome buduje jiz dlouhou radu let. Jsme na nas nazev hrdi a hdrymi zustaneme!
Pan KUbajsz: Dusan je nadeje ceskeho cyklistickeho sportu a na fejsbooku je!
Pan tomas: Teto poznamce pravdepodobne nerozumim ja.
tomáš 17.1.2010 v 19:01
asi tady nikdo nerozumí recesi a sou tu lidi co sou vážný bez smyslu pro humor
rider (naser_si [zavinac] freefoto.net) 17.1.2010 v 18:41
Jděte do toho soudruzi z rudé hvězdy.:-D Toje fakt ostuda ten název, celá tahle diskuze je komedie.
KUbajsz.com (kubajsz [zavinac] gmail.com) 17.1.2010 v 18:19
kdo je dušan kotrba? Ani na facebooku není
macho 17.1.2010 v 18:00
rudá hvězda,tak to je moc..neuvažovali jste o změně jména???já osobně bych se styděl
matrix 17.1.2010 v 15:53
Pravda Meveriku
Maverick (dick [zavinac] rick [zavinac] cz) 17.1.2010 v 15:41
Komedie celá tahle diskuse.
matrix 17.1.2010 v 15:21
Proč se tady litujete? KDyž jsem si dolamal pateř a měl před podepsanim smlouvy tak si na mě nikdo ani nevzpoměl.Fuck you
Los Tomanos 17.1.2010 v 13:26
Jaroslava Kolářová: Divím se že Vás tohle může vytočit. Internet je plný anonymních jedinců kteří jim záživným způsobem komentují okolí....
ondra 17.1.2010 v 13:15
08 sezona už nebyla tak dobrá ted pracuje jezdi na mx a oženil se
Jaroslava Kolářová (j.kolarova [zavinac] rudahvezdajablonec.cz) 17.1.2010 v 13:13
Hezky den,
puvodne jsem se do teto diskuze nechtela vmesovat, ale jako manazerka oodilu Ruda hvezda Jablonec snad i mam povinnost. Uzivatel se jmenem "kyrgystanec" se skryva za svou anonymitu (nedivim se, s jeho intelektem bych sem svuj email asi take nenapsala) a moralne demotivuje naseho sverence Dusana kotrbu. Dusan je skvelym jezdcem s talentem, ktery se rodi jedou za par let. Disponuje skvelou jezdeckou technikou a je pouze otazkou casu, kdy se zacne objevovat na vedoucich prickach nejen tuzemskych, ale i svetovych zebricku!
Tot ode me vse!
S pozdravem jaroslava Kolarova, manazerka oddilu Ruda Hvezda Jablonec
Maverick (dick [zavinac] rick [zavinac] cz) 17.1.2010 v 12:59
Ondra? kdysi? jeste sezonu 08 jezdil a ted kde je mu konec?
prochajda (pata.prochajda [zavinac] seznam.cz) 17.1.2010 v 10:56
to lupa: no rozhodně ne Johannese Fischbacha na posledním místě..
ondra 17.1.2010 v 10:48
asi uz je pozde co na nějaky volny místo do závodu?? jinak muj brácha kdysi jezdil taky Dh a 4x Jirka(Plasido)Plaček takze kdyby nahodou neco dejte vedet klidne bych prijel
wojta 17.1.2010 v 9:20
Vikajs přesně tak jeden vchod je ze zámeckého náměstí další vchod je z benešáku .
lupa (downhillmadness [zavinac] seznam.cz) 17.1.2010 v 8:40
Fofík-a jak to vidíš ty?gumo?:))))
wojta organizace down mallu 17.1.2010 v 1:24
for:Kyrgystanec Serem na tvůj názor. Dušan kotrba je skvělej , ale bohužel v ČR je spoustu skvělých riderů Tak to má Dušan Kotrba opravdu těšké se prosadid . Podle mě tě sere že se o Dušanovi mluví a o tobě ne . příští článek bude hlasování jestli si přejete dušana kotrbu na startu :-D
Fofík 16.1.2010 v 21:58
lupa: ty si guma:D prej výsledkovka stejná.. :D
ElSombrero 16.1.2010 v 21:47
spravne receno!!!
lupa (downhillmadness [zavinac] seznam.cz) 16.1.2010 v 21:39
Kyrgystanec-běž se hádat k fotkám jestli je to maroši nebo gaspi ty kládo!seš na facky
ElSombrero 16.1.2010 v 19:36
a tebe pico kdo se te ptal na nazor!!:-D:-D:-D............Zdendo, dekuji za duveru!!:-D
Kyrgystanec 16.1.2010 v 19:28
to zdenek bures.....ja myslim ze nikoho nezajma co ma tvuj sverenec za syfl...s kym suka a jak trenuje....ma vysledky..? pokud jo tak je to nejspis smula...ale downtown JBC neni podle me nejak prestizni zavod....muzem ho politovat....ale pouze s usmevem:) jo a zadni kolo od konrse...komu to cpes..?muzete se spolu nafotit nazi s kolem v prd eli
lupa (downhillmadness [zavinac] seznam.cz) 16.1.2010 v 19:14
tak jak je napsanej seznam jezdců tak nějak dopadne i výsledkovka možná se ještě prohoděj první dva:-)))
Vikajs (viky-favo [zavinac] seznam.cz) 16.1.2010 v 17:46
muzu mit otazku???
kde se náchází plaza???
je to u zámeckeho náměstí ???
dikes
Zdeněk Bureš (z-buri [zavinac] rudahvezdajablonec.cz) 16.1.2010 v 16:56
Když vidím seznam riderů, je mi do pláče, kdy už si konečně všimne mého svěřence Dušana Kotrby? Rád bych podotknul, že letos absolvoval těžkou sezónu! Účastnil se například letošního závodu Downtown JBC kde mu časomíra přičetla 2 minuty, jinak by určitě vyhrál! Teď navíc těžce onemocněl černým kašlem při trénování v Kyrgystánu a do toho všeho ty jeho nechvalně známe osudy s jeho skoropřítelkyní! Myslím že by stálo za uváženou ho politovat a obsadit do závodu!!! Je dobře připraven, má nový stroj - Cube, létající cirkus a na něm zadní kolo od Konrse (to už je vo něčem jinym)
Děkuji za přečtení a vyjádření se k tomuto nadějnému jezdci oddílu Rudá Hvězda Jablonec.

Zdeněk Bureš, vedoucí oddílu
milhaus 16.1.2010 v 14:02
ajo, sem slepej:)
wojta 15.1.2010 v 17:57
Organizační chyba zítra spustíme facebook
Los Tomanos 15.1.2010 v 17:54
Proč nešlape web? :(
wojta 15.1.2010 v 17:48
v té diskotéce :-)máš to na plágoši
milhaus 15.1.2010 v 17:44
bude někde afterparty?
vyschlej Belmondo (jirkabuchacek [zavinac] seznam.cz) 15.1.2010 v 17:02
mároši mároši
wojta 15.1.2010 v 16:29
for Petr : to je jen první třicítka zbytek se dozvíš za týden .
petr 15.1.2010 v 16:26
Super jezdci , ale nemělo jich bejt 40 ?
Durchy (mbaierl [zavinac] seznam.cz) 15.1.2010 v 16:06
Boží...