První Jarní Sviňorky OPEN DH 2011

Autor: SnekaCZ, vydáno: 3.3.2011

Zdravím všechny,
jménem DH Brutal teamu vás chci pozvat na jeden z prvních závodů letošní sezóny pod názvem První Jarní DH Sviňorky Open 2011. Jedná se o otevřený závod ve sjezdu, který bude opět opepřen vrtochy přírody.

A co že se letos chystá? Pro tentokrát to bude klasický sjezd. Pokud by ale příroda byla hodně proti nám, máme v záloze nachystanou ještě variantu „4downu“ po sjezdovce. Jedná se o dvoudenní akci spojenou se zábavou, o kterou se postará DJ Burco.

Pro představu oč se jedná, se podívejte na následující video spolu s fotkami z minulého ročníku.

Trať má na délku 850 metrů spolu s převýšením 160 metrů. Nahoru se dostanete pomocí vleku s kotvou. Sportovní řád, propozice a přihlášku do závodu naleznete na frsite.wz.cz a skimoravka.cz. Můžete se on-line zaregistrovat na skimoravka.cz, registrace není ovšem povinná. Lze se přihlásit na místě až v den závodu. Startovné je stanoveno na 300,– Kč včetně startovního čísla a vleku v den závodu.

.<>

Rozhodně se na všechny těšíme a očekáváme vás co v největším počtu jak závodníků tak i diváků. Rozhodně se bude na co dívat, kdo máte ruce nohy určitě doražte a pojďte si užít neobyčejný víkend. Mimojiné máte poslední možnost rozdat si to se mnou při mé derniéře na HT ve sjezdových závodech.