Novinky Race Face

Video: Česká krev - MRSN a Gaspi v Maroku

Autor: MRSN, Fullface Prod., Jan Kasl, vydáno: 15.4.2014

ikonaKdo z vás si pamatuje sjezdový tým Česká krev? Jeho dva bývalí členové MRSN a Gaspi vyrazili společně do Maroka, jak sami říkají – pokořit hranice, nejen svoje. Zažít něco neobvyklého a zásadního, avšak lehce dostupného.
Více v ochutnávce dokumentu od Fullface Productions o ježdění na horských kolech v Maroku, fotkách od Jana Kasla a videích z GoPro přímo od Michala Marošiho.

Zima je dlouhá a téměř nekonečná. Ježdění v našich končinách v ten moment dost omezené. Zrodila se tedy myšlenka v hlavě dvou ikon freeridingu, vyrazit na místa neprobádaná. Lehce dostupná a celkem laciná. Zrodila se myšlenka udělat něco, která není úplně komerční, avšak naprosto zajímavá. Udělat něco, co nabídne prostor dalším lidem a otevřít obzory a oči některým dalším. Pokořit hranice, nejen svoje. Zažít něco neobvyklého a zásadního, avšak lehce dostupného. Zdokumentovat to očima Richarda Gasperottiho a Michala Marošiho. Dvou klaunů, co mají srdce a slezinu na správném místě. 


Po třech hodinách letu vystupujete v Marrakechi. Město plné kouře, pro nás dosti odlišné kultůry a mnoha dalších možností. Nedaleko pohoří Atlasu. Nedaleko cíle, který nebere konce – našeho cíle.

Podmínky pro ježdění v tohle ročním období v Maroku je dokonalé. Moře možností realizovat se a objevovat nové věci. Možná se může stát něco zajímavého, ale nepočítejte s tím, že zajímavějšího než cesta do Afriky na bike:-)

Premiéru očekávejte 18.4 v Roxy v rámci Signatures!

Foto: Jan Kasl

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

anonymní uživatel3.5.2014 v 0:14

bývalí je dobře..jako mladí..

anonymní uživatel Navrosh (navratil.mart [zavinac] seznam.cz) 15.4.2014 v 21:09

Parádní videa a fotky nádherné....Fakt se vám to povedlo....

anonymní uživatel Lukáš N (lukas.navratil [zavinac] adc.cz) 15.4.2014 v 11:43

"Zima je dlouhá a téměř nekonečná." - kucí to teda nevím kde bydlíte vy, ale u mě zima skoro nebyla ;) jinak Honzovy fotky super jako vždy

profilová fotka Keli (keli [zavinac] dolekop.com) 15.4.2014 v 9:09

Jozin: diky za opravu, obcas to utece :(

anonymní uživatel jožin 15.4.2014 v 9:05

Pozor... Jeho dva bývalý ... hned první věta hrubka - bývalí

anonymní uživatel dunkel (dunkell [zavinac] seznam.cz) 15.4.2014 v 8:59

1a

anonymní uživatel Fero 15.4.2014 v 7:32

Bozi musim taky bumbat redbull a budu jako oni