Kariéra: Mojekolo Brno - Antik hledá kámoše na pozici prodavač/mechanik

Autor: Keli, vydáno: 10.3.2018

Honza Antoš, Antik (to je ten fešák u počítače na fotce dole), hledá se kámoše nebo kámošku na pozici prodavač/mechanik do brněnské prodejny Mojekolo. Práce s Antikem bude super, kromě prodávání a mechanikování můžeš probrat záludnosti fourcrossu, protože tenhle týpek měl pod palcem Moravskou fourcrossovou ligu, a taky dělá průvodce na cyklozájezdech. Nudit se s ním a ani s jeho kolegou Peťou nebudeš. A ještě jednu výhodu má práce v brněnským Mojekolo, když si objednáš něco Mall.cz, tak to máš hned vedle… a to se vyplatí.

Hledáme na pobočku Mojekolo v Brně kolegu/kolegyni na pozici prodejce/prodejkyně jízdních kol a cyklopříslušenství.

Náplň práce:

  • Práce se zákazníky, prodej a poradenství v maloobchodní prodejně.
  • Příprava a montáž jízdních kol.
  • Drobný servis a oprava jízdních kol.
  • Příjem servisních zakázek, kontakt se zákazníkem.
  • Podíl na organizaci a chodu prodejny.

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost sortimentu jízdních kol a cyklo komponentů.
  • Obchodní nadání, výborná komunikace, orientace na výsledek a zákazníka.
  • Prokazatelné zkušenosti se servisem jízdních kol, praxe výhodou.
  • Manuální zručnost.
  • Základní znalost práce s PC, zkušenosti s ekonomickým systémem POHODA výhodou.
  • Dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování.
  • Znalost anglického jazyka výhodou.
  • Vyučen, středoškolské vzdělání.

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké benefity (plně hrazené stravenky, zaměstnanecké slevy).
  • Průběžné vzdělávání.

Platové ohodnocení: dohodou
Pracovní doba: po-pá 9:00 – 18:00 hod, so 9:00 – 12:00 hod
Nástup: možný ihned nebo po dohodě
Místo pracoviště: Brno
Kontaktní osoba: Jan Antoš, tel. 730 895 295, mail: brno@mojekolo.cz

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

Přepnout barvu pozadí