Pozvánka: Dual Slalom v Liberci

Autor: Keli, kategorie: Bleskovka, vydáno: 30.5.2013

ikonaV rámci programu 24 hodin Těžká pohoda proběhne v sobotu 8.6 Dual slalomový závod v klasickém střihu. Místo konání Liberec – sportovní areál Vesec.

V neděli 9.6 se pak můžete zúčastnit volné a uvolněné enduro vyjížďky v okolí Císařova kamene.

Program sobota 8.6 – Dual slalom:

• 11:30 až 12:30 Registrace
  • 13:00 Kvalifikace
  • 15:00 Eliminace

Můžete se těšit na:

• Věcné ceny od našich kamarádů Cykloferda.cz a Gigantic-bikeshop.cz pro první čtyři.
  • Tombola ze závodních čísel, pro ty co nejsou tak rychlý.
  • Jedno pivo v rámci startovného zdarma (pro navození atmosféry a zmenšení závodního stresu).

• anonymní uživatel Mára 31.5.2013 v 16:45

Jaká bude trať? "Oldskůl" po louce slalom mezi brankama?

• anonymní uživatel Íček 3.6.2013 v 9:00

Mára: Jo, pořádný oldschool. Po trávě, nějaký ten paleťák, pár klopenek a hamtačka od startu až do cíle. Co víc si přát :)

• anonymní uživatel HNČ 5.6.2013 v 13:26

Byl jsem tam asi před 5 lety, kdy se jel ten tuším uplně první dual a byl to hroznej punk :D jak dlouha bude letos ta trať?

• anonymní uživatel Íček 6.6.2013 v 1:05

To HNČ: Ahoj, před pěti lety jsem tam asi taky byl, bude to pravděpodobně pořád stejný punk. Jen si nejsem jistý, jestli je to pro tebe dobře nebo špatně. V kažém případě se budeme snažit aby to bylo co nejlepši. Trat kolem třiceti sekund, z jediného pořádn