Pozvánka: Špindl Klousening

Autor: Keli, vydáno: 11.10.2011

A je to tady – letní sezona je na konci. Ve Špindlu je zahajována tradičně Schpindel Openingem pod taktovkou MRSN a tak jsme si řekli, že je třeba ji také nějak stylově zakončit. Myšlenku ukončení sezony jsme zhmotnili do akce Špindl Klousening , kterou pořádáme v sobotu 15.10.2011.

Čekají Vás měřené jízdy po stávajících tratích Trek bikeparku Špindl (v závislosti na počasí) a speciální finálová jízda. Závěrečná párty proběhne v místě které bude oznámeno později, protože Erpet je obsazený a Dolská zavřená. Pivíčko gratis však bude už při vyhlášení výsledků.Závod se koná na všech tratích v Trek bike parku Špindlerův mlýn v tomto pořadí:
Jízda Dolní část DH trati s vynecháním úseku skalky – bude se objíždět přes U rampu -start na horní asfaltové silnici
FR trať přes StumpTrail – v případě mokra bude ST vynechán. Kdo si na ST netroufne projede podél něj a jeho konci bude zastaven na stanovenou dobu ( Stop and Go)
FR trať klasicky
Jízda FR trať modifikovaná – start 300 m nad bufetem na cestě k Boudě na Pláni . Dojezd k cíli bude vynechávat poslední klopenka a skok . Jízda bude končit pod „Valentou“ na němž bude umístěn cíl.

Pokud vlastníte pořádné světlo na kolo , tak si ho vemte sebou, kamery a foťáky také . V 18 h vyjedeme poslední lanovkou na Pláně a uděláme 1. noční sjezd.

Podrobné informace, propozice i on line přihlášky najdete na www.omexym.cz nebo www.skiareal.cz

Těšíme se na Vás
Petr Polívka

Podobné články

Diskuze

anonymní uživatel Fanda (boguscz [zavinac] seznam.cz) 11.10.2011 v 9:11

ehm ehm první noční sjezd...

anonymní uživatel Petr (petr.polivka [zavinac] omexym.cz) 11.10.2011 v 12:54

samo že jen Špidláckej

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí