Pozvánka: Ischgl Overmountain Challenge

Autor: Keli, vydáno: 22.8.2013

ikonaOd 13. do 15. září se v okolí rakouského střediska Ischgl uskuteční první ročník enduro závodů Ischgl Overmountain Challenge. Dvoudenní závod v prostředí Silvretta Bike Arena nabídne ty nejlepší alpské traily.

Silvretta Bike Arena leží na pomezí mezi Rakouskem a Švýcarskem, konkrétně mezi středisky Ischgl a Samnaun – druhý jmenovaný je známý především díky bezcelní zóně, nákupy tam jsou téměř za hubičku.

Celý závod je koncipován jako dvoudenní, sobota je vyhrazena tréninku a především také večernímu prologu v centru Ischglu. Hlavní závod čeká na závodníky v neděli, kdy vystartuje z náměstí a tamtéž bude umístěn i cíl.

Do závodu jsou přihlášeny i hvězdy typu Jeromé Clementze a Dana Athertona (u něj je start otázkou zdravotního stavu, zda-li se podaří vyléčit jeho vyhazovací rameno). Mimo této dvojice se dá očekávat i mnoho dalších profesionálů, protože prize money jsou vysoké, 1600 éček pro prvního…

Další informace najdete na webu akce www.ischgl-overmountain.comMy z d:key jedeme a co vy?A jak to vypadají traily v Silvretta Bike Arena ukáže následující video:

Foto: Christoph Malin

Diskuze

anonymní uživatel smety (info [zavinac] gigantic-bikeshop.cz) 22.8.2013 v 9:05

rádi bychom,ale už je plno :(

anonymní uživatel HiPP 22.8.2013 v 9:39

no my z TO nejdeme ,lebo nemame kondicku a 1600€ je pre nas malo :D

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí