Video: týmu ROCKBIKE.CZ se MČR ve sjezdu povedlo

Autor: Rocbike.cz, kategorie: Video, vydáno: 16.8.2016

Sleduj jak valašský tým ROCKBIKE.CZ zajel na MČR ve sjezdu. Ano, byli úspěšní. Jak sami říkají: „nejbolestivější závody letošní sezóny se povedly!“

Na mistrovství ČR v downhillu (sjezdu na horských kolech) do Špindlerova Mlýna se sjeli o víkendu 13–14 srpna nejlepší jezdci, aby se utkali o nejcennější tituly. Pořadatelé si dali záležet, aby trať prověřila technickou, fyzickou i psychickou připravenost všech 138 mužů a deseti odvážných žen. Manager a týmový jezdec Jakub Pekař shrnul dojmy a výsledky týmu takto: „Hodně se padalo, obávaná skalka i kluzká trať nás všechny školila celý víkend. Přesto jsme se dostali na přední příčky, když Martin Mikulenka obsadil páté místo a já deváté místo v nejvyšší elitní kategorii. Odvážná dáma našeho týmu Dominika Durčáková zajela třetí místo v ženách. Tonda Král s defektem ještě stihl obsadit jedenácté místo, Martin Kulhánek pak třinácté místo. David Čunek se bohužel nevyhnul pádům, takže dojel dvacátý první. Snad si vybral smůlu minimálně do konce sezóny… Teď se náš tým bude připravovat na Mistrovství Evropy v Polské Wisle, které se koná poslední víkend v srpnu.“

Podobné články

Diskuze

  • anonymní uživatel Shopak 16.8.2016 v 7:47

    Ty otazníky tam mají nějaký skrytý význam?

  • anonymní uživatel Keli (Info (a) dolekop.com) 16.8.2016 v 9:46

    Opraveno. Mely to byt uvozovky.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí