BRATISLAVA BIKE BATTLE powered by MEATFLY - dirtové klání v obchoďáku

Autor: Meatfly, vydáno: 25.8.2016

V sobotu 10.9.2016 se odehraje něco, co Slovensko ještě nezažilo! Ohromný BRATISLAVA BIKE BATTLE powered by MEATFLY! přímo v unikátním, nákupně ? zábavním centru BORY MALL v Bratislavě!

Nejen proti sobě se postaví 20 jezdců z celé Evropy a to jak na horských kolech tak na BMX! Jejich hlavním sokem bude především obrovský skok MEATFLY BIG AIR, na který se budou tihle moderní rytíři spouštět z více než sedmimetrové věže.

Na startovní listině najdete jména jako Dawid Godziek z Polska, domácí legenda Dušan Antalík, český fenomén Ondra Šléz a nebo třeba i Jakub Vencl, aktuální držitel stříbrné medaile z kanadských Crankworx. Celkem bude na BRATISLAVA BIKE BATTLE powered by MEATFLY! zastoupeno pět zemí, takže o adrenalinové zážitky nebude nouze!

Ptáte se, co je to BIG AIR? Představte si nejvyšší věž pro skoky do vody na Vašem koupališti, stoupněte si nahoru na kole, sjeďte z ní po dřevěné konstrukci a rychlostí přes 40km/h najedete do tři metry vysokého odrazového rádiusu, který Vás vystřelí až do nebe, takže máte spousta času předvést ty nejšílenější triky, co Vás napadnou! Pak už stačí jen dopadnout na obě kola a bezpečně dobrzdit v dalším rádiusu!
Samozřejmě, komu se povede těžší trik, ten vyhrává. Už teď můžeme slíbit, že uvidíte salta dopředu i dozadu, několikatinásobné protočení kola ( tailwhip ) a kdo ví, nakonec třeba i salta dvojité a stovky dalších trikových kombinací!

Součástí BRATISLAVA BIKE BATTLE powered by MEATFLY! Bude i bohatý doplňkový program, ve kterém mohou diváci soutěžit o bohaté vecné ceny našich partnerů: exhibice jednoho z nejlepších evropských flatlandistů ? Adama Pekaře ( flatland = ?krasojízda / balet na kole ) slalom pro dospělé minislalom a překážková trať pro děti

Divákům nedarujeme ani jednu vteřinu oddechu a před finálovými jízdami se pokusí závodníci stanovit SLOVENSKÝ REKORD V POČTU BACKFLIPŮ ( backflip = salto vzad na kole ). To znamená, že uvidíte jedno salto za druhým. Závodníci se budou odrážet dřív, než předchozí dopadne ? to bude životní zážitek!

Celou akcí Vás provede moderátor Kuba Kalina, sám aktivní jezdec a mezi ridery víc než oblíbený speaker!

Těším se na Vás!

STARTOVNÍ LISTINA:

MTB:
1. DAMJAN SIRIŠKI (CZ)
2. BENRD VINKLER (AUS)
3. PATRIK GAZO (SK)
4. MARKUS SAUER (AUS)
5. VILIAM KRIŽAN (SK)
6. DAVID MORELO (CZ)
7. JAKUB HEJL (CZ)
8. JAKUB JAGRIK (SK)
9. JAKUB VENCL (CZ)
10. VILIBALD VÍTEK (CZ)

BMX:
1. KONRAD SZABO (HU)
2. ZDENĚK PEŠEK (CZ)
3. ONDRA ŠLÉZ (CZ)
4. ANDREAS FIORE (SK)
5. TOBY MERZ (AUS)
6. ADAM HALBICH (CZ)
7. MARTIN HABADA (SK)
8. DAVID GODZIEK (PL)
9. DOMINIK VACÍK (CZ)
10. DUŠAN ANTALÍK (SK)

vice informací na:
WWW.MEATFLY.CZ
WWW.BORYMALL.SK

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí