Pozvánka: Mongol race - King of Kopřivná - ukončení sezóny

Autor: Keli, vydáno: 26.9.2016

Rádi bychom Vás pozvali na vyvrcholení letní sezóny v bikeparku Kopřivná pod Pradědem, které se bude konat první říjnový víkend 1.-2.10.2016

Jsme moc rádi, že jsme tuto sezónu mohli společně prožít spoustu nezapomenutelných okamžiků. Ať už jste k nám zavítali při Koprivná Bike Festivalu 2016, nebo při Enduro Race, či FDF Bike Campu, nebo jste si k nám přijeli jen tak zajezdit, chceme Vám všem tímto říct – DĚKUJEME!

Protože si vašeho zájmu o bikepark velice vážíme, rozhodli jsme si pro vás připravit menší dárek v podobě MONGOL RACE konaného 1.-2.10. 2016. O co se přesně jedná? V sobotu a v neděli si můžete za lehkých 100Kč vyzkoušet, co vše Ski Areál Kopřivná pod Pradědem nabízí. Bikepark, funpark, tubing, dětská aréna, nafukovací bag, trojkolky…to vše si můžete vyzkoušet.

Tradiční třešnička na dortu bude sobotní večer a závod na trati FUNTRAIL, který se opravdu pojede tak trochu na Mongola, takže po tmě a bez pořádné časomíry! Start závodu bude z horní stanice lanovky po setmění přibližně okolo 19hodiny. Nabalte si čelovky, svítilny a pojďte si vyzkoušet MONGOL RACE! Registrace závodu bude probíhat během celé soboty až do 17:00 přímo ve Ski areálu Kopřivná.

Úplnou novinkou je King of Kopřivná. Půjde o kombinaci závodu Mongol, pumptrack a celodenní ježdění v bikeparku. Je navrhnut speciální systém bodování a to tak, aby každý měl šanci vyhrát.

Pokud vám to náhodou o víkendu nevyjde, nic se neděje. Příští rok jsme tu zase, a již nyní připravujeme Kopřivná Bike Festival 2017, také spoustu novinek na tratích, abychom vám zase nabídli trochu více, ať se nás cítíte zase o chlup lépe!

Program sobota 1.10.

10.00 puštíme lano a registraci do závodu Mongol Race, King of Kopřivná

11.-18.00 probíhají závody na King of Kopřivná

19.00 start Mongol Race

po dojetí vyhlášení vítězů Mongol Race a King of Kopřivná

od 20.00 DJ Ševa

Program neděle:

od 10.00 testování kol Ghost a Lapierre

lanovka, Bikepark, Funpark, BigAirBag – vše v provozu

Bistro i Restaurace v provozu, testovací centrum Lapierre je možné využít, stanovat i parkovat je kde

Těšíme se na Vás

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí