MojeKolo

POC slaví spolupráci s Fabiem Wibmerem neortodoxní kolekcí

Autor: Kryštof Šabacký, kategorie: Obchodní sdělení, vydáno: 30.9.2020

Spolupráce švédské značky POC a legendární postavy světové bikové scény Fabio Wibmera pokračuje. Šest let trvající partnerství vyústilo v letošní stylovou kolekci sestávající ze různých modlů helem, brýlí a ochrany kolen a loktů – to vše v oblíbených barevných kombinacích Fabio Wibmera; zlaté, černé a bílé a samozřejmě s podpisem a dalšími detaily tohoto bikového fenoménu z Rakouska.

Za účelem prezentace nové kolekce se Wibmer vydal s filmovým štábem do Saalbachu, kde dali vzniknout videu s názvem Shooting a Video – My 9to5. „Nové Fabiovy triky, jako drop z helikoptéry, vyžadují enormní míru talentu, hodiny dřiny a absolutní důvěru ve vybavení, které umožňuje Fabiovi zajít až na hranu možného,“ říká Oscar Huss, ředitel vývoje POC.

„Celá moje kolekce vypadá opravdu úžasně a jsem POC opravdu vděčný, že ji se mnou zrealizoval,“ uzavírá Wibmer své nadšení z kolekce. Koneckonců podívejte se na video, ze kterého je jasně patrné, jak si Fabio se svým štábem užívá každou sekundu jízdy na kole.

A jaké produkty POC jsou zahrnuty do Fabiovy kolekce

Helmy: Tectal, Coron Air Spin, Crane
Brýle: Define, Ora Clarity
Ochrana kolen a loktů: VPD Air Knee, VPD Air Elbow

Více informací na: www.pocsports.comPOC Tectal Fabio Ed.

Skvěle ventilovaná helma speciálně vyvinutá pro agresivní trailové ježdění a enduro nyní nově v kolekci Fabio Wibmera, světové MTB ikony. Skořepina z jednoho kusu, aramidové výztuhy, EPS vystýlka. Skvělá ventilace optimalizovaná při testování ve větrném tunelu. Nastavitelný kšilt To vše pro maximální pohodlí a bezpečí na vašem oblíbeném trailu.

www.pocsports.com / 5590,– Kč

Coron Air SPIN Fabio Ed.

Skvěle větraná lehká helma pro trail a enduro nyní nově v kolekci Fabio Wibmera, světové MTB ikony. Integrovaný systém ochrany mozku SPIN chrání před mnohdy fatálními rotačními sílami působícími na mozek při nárazu. Multi-impact EPP vystýlka a spousta dalších vychytávek. Bezešvý fit s brýlemi Ora Clarity.

www.pocsports.com / 7990,– Kč

Ora Clarity Fabio Ed.

Brýle pro potřeby jezdců zaměřených na Enduro, Freeride a Downhill nyní nově v kolekci Fabio Wibmera, světové MTB ikony. Odolný a skvěle odvětrávaný rámeček s velkým zorným polem, skla Carl Zeiss zaměřena na zvýšení kontrastu a barev typických pro pohyb v lese. Maximální pohodlí na hlavě zajišťuje 3-vrstvá pěnovka společně s nastavitelným popruhem, který je navíc potažen silikonovým potiskem zamezujícím klouzání brýlí z přilby.

www.pocsports.com / 2790,– Kč

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí