Výzva !!!
Popis: Hele lidi, možná by nebylo špatný se trochu podělit o to, jak to kde vypadá se sněhem a tak. Tak proto zakládám tohle forum - www.dolekop.com/... , kde by se mohly psát aktuality z Dh a FR lokalit. Jak to u vás vypadá se sněhem atd. Co vy na to?
Známkování (jako ve škole)
známkování ukončeno
Celková známka: 2.36, od 25 lidí

To KUbajsz: chjo. Minule tady byla nějaká tvá fotka s černým okrajem a já ti napsal, že to vypadá jak parte...

marek: ted sem tě trochu nepobral

fotká pěkná ,ale mi máme v lese ještě dost sněhu

To KUbajsz: další parte...? :-/

Tak jestli toho mate jen tolik, tak tezka zavist - tady je vsude tak pul metru a i kdyz to jde pomalu dolu, je to jeste na dlouho.

zavidim vam tohle v lese,, my tu mame jeste peknej kotel snehu.. Tohle nas ceka za pekne dlouho, ale aspon nemam depku ze nemam kolo;), jinak foto krasny ..

no to u nás právě taky. Poprvý sem viděl led na odrazech a dopadech v takovymhle rozsahu. Právě proto se ptám, jestli to někde už není lepší

jj, mas recht ve vsenorech je desnej led. dam vedet az to pujde

co sem jel kolem minulej tejden, tak se fakt neda.

sakra to je z dneška ? to unás je ještě moc moc sněhu ..!!

krasna fotka

celkom pekne

1st
v rocky neni snih, v rocky je docela hodne teplo