a je doma!
Popis: konečně jsem pro ni byl schopnej dojit!
Známkování (jako ve škole)
známkování ukončeno
Celková známka: 1.97, od 68 lidí

to Conman sem z jaráku a taky mám sjezda kde se dá v HK jezdit ? dáš icq ?:-)

Conman: to neni fer :-D kdyztak napis na icq 200718380..bajos

Venca jsem z HK Lukas: no v tejdnu moc nejezdime bud mame školu nebo jsou v práci spíš ty vikendy tak od jedný většinou... dneska jsme se sešli ve velkém počtu!!!

chybí jezdec za 5

Conman:vecinou kdyz mam volno ted celej vejkend jsem v praci...jezdite na tech lavkach?

Ty vole tu sa fakt clovek musi len smiat niekto sem vlozi posratu fotku a vy sa o tom dokazete hadat jak keby vam prebral frajerku...uvedomte sa hosi

to Conman ty seš někde z okolí jaroměře ?

mnoooo tak to je parada!

lukas: púodle toho kdy a v kolik jezdis dneska prijed!

Hej boys:-D tady v hk se ezdi a vzdycky kdyz jdu jezdit tam nikoho nepotkam na novym:-D jak je to mozny:-D

theN1ck: ne každej má na TLDéčko!

TLD+OAKLEY ONLY

když už je tu rozjetá takováto diskuze tak se přidám ta fotka je trapná až dnes přijedu z lesa tak asi vyfotim svý špinavý fusekle a taky je tu vystavim

Nasat ze svÍho místo ze svého,to chce sakra dávku odvahy :-D Tak kolik ti je 10???Nebo 12 let??

no jo hlavně že vy jste strašně nadprůměrně inteligentni! jděte se vycpat! no tak mě ukažte kde mám chyby! když jste takovi "borci" na pravopis! jste jen dvě s*ačky co se serou do ostatnich protože závidi!!!

To nejde, tvoje hrubky jsou ultrabrutální

Já napsal 16 let? Omlouvám se a beru zpět. Podle znalosti i/y ti musí bejt maximálně 9. Pokud je ti víc, doporučuju mít vedle počítače neustále otevřený pravidla pravopisu. Jinak si uděláš ještě větší ostudu, než s fotkama helem.

neříkej mi synku nejsem tvuj spratek! a nestarej se o muj pravopis!

Ježiši synku ,ty už raději nepiš a utíkej se doučovat pravopis
Ano jsi tup.c,až ti bude 25 tak pochopíš

no jo všichni zase chytrý až to boli! aha tak to je většina lidi tady tupejch no narozdil od vas jsem si všechno zapaltil ze svího!

Conman: Vis, ono je kolikrat lepsi sem nedat zadnou fotku, nez to tu spamovat ubohejma fotkama helem, brejli a ja nevim ceho jeste. To ze mas novou helmu z tebe bikera nedela, to si uvedom. Ale chapu, je ti 16, vydelal sis na brigade nejaky kacky, zbytek doplatili tatka s mamkou, a tak mas radost a chces svetu ukazat jakou mas krasnou novou helmu. Vis co? Jeste muzes zajit do kramu, kup si redbull a vyfot tu helmu jeste jednou s redbullem. To budes teprve extra machr!

střev-o: co je na ni tupího? když sem někdo dá fotku helmy tak to je v pohodě vid? jdi se vycpat loosere sam tady nemas jedinou fotku a budes se strat pak kdo je dkey kids!!!

A jsi z ní úplně vyjetej co???Více tupých fotek na D:Key lets go childs

Borec: už jsem to tu psal... váži 1350+-50gramů

tež by jsem se chtěl zeptat kolik važi


no spíš to budu mit na kolo ale bral jsem na motorku protže vobčas mě kámoši hodi domu tak nebudu muset schánět helmu viš jak... Boza: no oproti na bike asi jo vyfotim zejtra

to mas na kolo nebo na motorku

moc pekna takže za jedna a je moc velka??

píšou tam 1350 +-50gramů díky ten set je pěknej! jo jedu na novej

nebudu bezejmenej "pětkař" tak tu kouli sem ti dal ja,vyfot jeste ponozky a trencle

moc pěkný jedeš zejtra na novej?

krasna kolik váží? mam k tyhle kolekci dres ;) takze 1 ;)

užaj: jseš slepej? 69 slayer jsou to 3F brejle nemužu je na netu najit stránky maj 3fvision.com ale nenašel jsem je tam a koupil jsem je v jaroměři v moto-ufo.cz

co je to za brýle??? kde se dají koupit?? prosím odkaz...

co to je?

moc pekna
To Venca: po hk moc nic moc jedine na novym za hrbitovem sou lavky ..na zacatek docela tezky:-D jinak moc nevim