Kemp jezdecké techniky - Areál Kareš

Termín: pátek 31.5.2019 od 18:00 - neděle 2.6.2019 do 17:00
Lektor: Eda, Keli

Na základě našich dlouholetých jezdeckých a závodních zkušeností jsme se po letech pořádání jednodenních kurzů jsme rozhodli pro vícedenní kempy. Během víkendu toho účastníci zvládnou mnohem více a především budou mít výrazně více času na zažití naučeného a získání správných pohybových stereotypů. Pro kempy jsme zvolili nově vzniklý bikepark Kareš v Koutech nad Desnou. Ten sice nevyniká velikostí, ale nabízí rozmanité tratě všech obtížností od velmi lehkých až po dráhy pro opravdové profíky.Kemp bude zaměřen na techniku jízdy z kopce dolů a bude probíhat v prostorách a na tratích bikeparku. Určen pro bikery a bikerky od 12 let, od začátečníků až pro pokročilé. Zaměříme se na správnou techniku jízdy: správný postoj, průjezd zatáček - klopených / neklopených, průjezd terénních překážek, bunny hop a skákání, dropování.

Kemp je určen pro disciplíny trail, enduro popř. pro začátečníky sjezdaře.ProgramProgram kurzu začíná již v pátek v podvečer. Po zabydlení se na ubytování a lehké večeři se rovnou vrhneme teorii. Krátká přednáška ve které shrneme elementární záležitosti správné jezdecké techniky.

Sobotní program začíná kontrolou a správným nastavením kol, následuje rozřazení do výkonnostních skupin. Po společné rozcvičce se vrhneme na samotnou výuku. Po dopoledním cca tříhodinovém bloku následuje oběd a chvíle na oddych, poté navážeme odpoledním blokem v délce přibližně čtyř hodin. Sobotní program zakončí společná večeře a opět přednáška, tentokrát o odpružení a jeho optimálním nastavení.
Nedělní program pojede podle stejného schématu, celý kemp zakončíme v neděli v cca 17 hodin.UbytováníUbytování Chata Pod Vlekem ve vzdálenosti 150m od Areálu Kareš. K dispozici jsou dva šestilůžkové apartmány a dva čtyřlůžkové apartmány).


CenaCena kempu 4490,- za osobu obsahuje:

* ubytování 2 noci
* plnou penzi - pátek (večeře), sobota (snídaně, oběd, večeře), neděle (snídaně, oběd)
* dvoudenní jízdné v bikeparku
* foto dokumentaci z kempu
* technickou pomoc

Přihlášení níže, pro potvrzení přihlášky je nezbytné složit zálohu ve výši 50% ceny (2245,-) na náš účet (o proti proforma faktuře). Storno poplatek do 14 dnů před začátkem kempu je 0 Kč (vracíme celou zálohu), při pozdějším zrušení je záloha nevratná.

Kemp jezdecké techniky - Areál Kareš

Přihlášení

Na tento kurz/akci se již v tuto chvíli nelze přihlásit!

Zpět na výpis kurzů

Přepnout barvu pozadí