Continental

AGang Ride 2 Test Day již tuto sobotu

Autor: Keli, kategorie: Bleskovka, vydáno: 25.6.2012

ikonaChcete si vy nebo vaše děti zkusit svoji zručnost na horském kole v terénu i na umělých překážkách? Chtěli byste se svézt na freeride tratích v Bikeparku Ještěd pod vedením instruktora? Máte zájem otestovat nové modely od značky AGang? Tak si přijeďte užít pohodový den s horskými koly ve Sportovním areálu Ještěd.Kdy: v sobotu 30.6.2012 od 9:00 do 16:00

Kde: u spodní stanice sedačkové lanovky na Skalku ve Sportovním areálu Ještěd

Kdo: Bajkeři, rodiny s dětmi i bez dětí

Co vás čeká:
Speciální akce na půjčení kol AGang, na 1 hodinu zdarma, pro vyjížďky na nově zrekonstruovanou trať La Spaghetta s instruktorem.
Prezentace kol a nových rámů značky AGang pro rok 2013.
Možnost otestování nové Drop Zone v Bikeparku Ještěd.
Jízdy zručnosti pro malé i velké na nové překážkové trati s možnosti bezplatného zapůjčení kola.
Možnost tréninku na mobilních dřevěných překážkách.
Stánek Cyklo Žitný nabízející prezentaci nových sad komponentů XO a XX, odpružených vidlic a zapletených kol od firmy SRAM.
Zajištění servisu a nastavení odpružení profesionálním mechanikem.
Muzika, videoprojekce, soutěže a další.Zde je seznam kol, které bude možno vidět a některé z nich vyzkoušet pod dohledem instruktora (Filip Matuš, Tomáš Marek, Damjan Siriški, Luďan Šubert, Jan Tandler, Ondra Pokorný, Petr Drábek a Jiří Plašil). Mladší bikeři budou mít možnost zajezdit s jezdci AGang Young Guns – Honzou Vackem, Teo Kováčem a Danem Liškou.

2012 modely
Cult 3.0, Cult 2.0, Trinity 2.0, Ninja 3.0, Ninja 2.0, Gangsta 10.0, Gangsta 9.29, Gangsta 7.29, Gangsta 7.0, Nikita 8.0 a Nikita 6.0.

2013 modely
Cult 3.0, Ninja 2.0, Ninja 3.0

2013 prototypy
Ninja DH

Zároveň čekají na děti dětská kola Capo, Angel a odrážedla Big Boss, která budou mít možnost zadarmo vyzkoušet po celý den na nových specificky dětských tratích (Junior North Shore trail a Junior Freeride) vybudovaných kousek od dolní stanice lanovky v lese.

Pořádajícím je Freeride Team Ještěd ve spolupráci se Sportovním areálem Ještěd. Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu a v případě špatného počasí přesun akce na následující den nebo její úplné zrušení.

Zájemci o více informací pište na info@2426i.com

Diskuze

  • anonymní uživatel Dan (d.reif (a) seznam.cz) 25.6.2012 v 23:06

    Dobra akce!!! Skoda ze stavim pumptrack na chate ten vikend. Prace ma prednost ;-)

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí