MojeKolo

Překonání Gravitace 2024 - největší adrenalinová show roku v listopadu v Ostravě

Autor: Marek Hořava, vydáno: 30.6.2024

Připravte se na největší adrenalinovou show roku s omezenou kapacitou míst! V sobotu 2.11.2024 v Ostrava Aréně uvidíte neuvěřitelné akrobatické kousky nejlepších jezdců světa ve freestyle motocrossu, horských kol, bmx a dalších disciplín. Pro tuto výjimečnou show vyroste v Ostravar Aréně vůbec poprvé mobilní park s těmi nejnebezpečnějšími překážkami. Navíc, atmosféru adrenalinu podtrhne skákání přes stage, kde bude DJ živě mixovat hudbu. Tento dynamický a inovativní prvek slibuje, že show bude opravdu jedinečná a nabitá energií! Dokonce budete svědky jedinečného salta se 350 kg těžkou ATV čtyřkolkou.

Bratři Libor a Filip Podmolové, ikony české freestyle scény, předvedou své nejnovější a nejodvážnější triky. Kromě nich vystoupí na horském kole i americká hvězda Christian Arehart, který jako první na světě zvládl čtyři salta vzad. Jeho výkon vám doslova vezme dech a ukáže, kam až může lidská odvaha a dovednost sahat.

 

Celou show doprovodí unikátní světelné a pyrotechnické efekty, které dodají vystoupením magickou atmosféru a umocní každý moment této adrenalinové podívané. 

Vstupenky získejte v předprodeji na ticketportal.cz, kompletní informace o akci na prekonanigravitace.cz.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí