Nejlepší rideři znovu v Kopřivné! Shredit Reel 2025 odstartuje v červnu
Autor: Keli, vydáno: 27.5.2025
Druhý ročník video soutěže Shredit Reel je zpět! Loňský, první a velmi úspěšný ročník ukázal, že mezi jezdci i veřejností je zájem o tento typ akce, která vyplňuje mezeru v segmentu bikeparkového ježdění.
Letošní ročník se opět uskuteční v bikeparku Kopřivná, a to už ve dnech 5.-7. června. Pozvaní rideři mají dva dny na natočení soutěžního videa v areálu bikeparku. Hodnotí se nejen úroveň ježdění, ale také originalita a zpracování samotného videa - to vše v délce do minuty a půl, ve formátu Instagram Reels (9:16).
Tento formát je určen pro freeride/freestyle komunitu, ve které je tvorba obsahu naším denním chlebem. Proč si tedy jednou za rok nepoměřit síly v tom, kdo je právě v tomhle nejlepší?
Letošní startovní listina je opravdu nabitá - chybět nebude loňská top 3 Lukáš Studnička, Martin "Bogi" Janík a Tomáš Zejda, ale těšit se můžete i na řadu nových tváří.
Hlavním partnerem akce je letos UniCredit Bank
Pro veřejnost
Promítání soutěžních videí včetně vyhlášení vítězů proběhne v sobotu 7. června večer v bistru u lanovky v bikeparku Kopřivná. Program soutěže nebude zasahovat do běžného provozu bikeparku, takže jste srdečně zváni - přijeďte si zajezdit a potkat se s těmi nejlepšími ridery u nás, pěkně pohromadě. Tuhle akci si rozhodně nenechte ujít!
Pozvaní jezdci
- Teodor Kováč
- Vašek Kolář
- Ondra Šléz
- Andy Mitaš
- Tomáš Zejda
- Filip Vokurka
- Lukáš Studnička
- Kuba Hejl
- Richard Gasperotti
- Dominik Vašut
- Štěpán Popelka
- Martin "Bogi" Janík
- David Khestl
- Honza Volf
- David Číla
- Jakub Jelínek
- Vilibald Vítek
Podpořte autora mikroplatbou a kupte mu pivo! Vaše gesto ocení jeho tvůrčí úsilí a poskytne mu motivaci pro další práci. Pomozte udržet kvalitu obsahu a podpořte naši tvůrčí komunitu. Vaše podpora je cenná a oceňovaná.
Můžete poslat jedno, dvě piva, jedno pětipivo a nebo jakoukoliv částku.
Děkujeme za vaši velkorysost!
Zde je stručný návod, jak zaplatit pomocí QR kódu:
- Otevřete platební aplikaci a vyberte možnost "Skenovat QR kód".
- Nasměrujte kameru na vybraný QR kód výše.
- Potvrďte platbu a zkontrolujte informace.
- Dokončete platbu.
Zajímavej formát a startovka dost nabitá. Jsem zvědav letos na videa, loni jim to počasí docela pokazilo bych řekl.