Limitka: vidlice FOX 38 v unikátní barvě Racing Green

Autor: Keli, vydáno: 17.9.2025

Při příležitosti stoleté historie automobilových závodů uvádí výrobce odpružení Fox na trh limitovanou edici vidlice FOX 38 v unikátní barvě Racing Green. K dispozici bude jen 1000 kusů! A pokud ji nechceš kupovat a utrácet 1, 309 dolarů, tak se zapoj do soutěže a vyhraj ji, spolu s celým kolem Orbea Rallon + LTD.

Se zdvihem 170 mm a tlumením GRIP X2 bude model 38 vždy spolehlivou vidlicí pro palbu ve velké rychlosti, ale i technické úseky nebo drsné skoky. Limitovaná série FOX 38 v barvě Racing Green se od jiným třicet osmiček odlišuje pouze barvou, ale tím je unikátní.

Dream build - Orbea Rallon

Ve spojení s touto limitovanou barevnou edicí se FOX spojil s projektem Dream Build Geeho Milnera a značkou Orbea, aby v soutěži darovala na míru postavený model Rallon s komponenty FOX, Race Face a dalšími.

Slosování bude dostupné globálně prostřednictvím webu ridefox.com. Než začnete plánovat kam s vyhraným kolem pojedete, přečtěte si podmínky soutěže, ať neplánujete zbytečně.

O tento Orbea Rallon + LTD se soutěží

Diskuze

  • anonymní uživatel Shimanofill 17.9.2025 - 12:49

    Ty vole ty čínský kotouče na tom :D :D :D to už si někdo vážně dělá p*del!!!?

    • anonymní uživatel Radek 17.9.2025 - 14:55

      XT kotouče tě urážejí?

      • anonymní uživatel Shimanofill 17.9.2025 - 15:15

        Ano, tyhle druhovýrobní s oblými hranami a označením "china" mě velmi urážejí, protože absolutně nefungují a jsou o polovinu levnější. Pravé sendvičové XT RT-86 mají označení "Japan" a jedině ty patří na kola v této cenové kategorii.

        • anonymní uživatel jajec 17.9.2025 - 17:09

          ..vzdyt tam ale dava RT-86..
          fstatic1.mtb-news.de/...

        • anonymní uživatel Radek 19.9.2025 - 9:36

          Vím, o čem mluvíš, jen jsem tyhle číňany viděl vždy jen na nižších sadách a nikdy s označením "Ice-tech". To byl vždy sendvič. Tak to čumím.

          • anonymní uživatel Shimanofill 19.9.2025 - 13:21

            Za nějakou stokorunu poštovného si je můžeš i prohlédnout z blízka, například objednávkou na kupkolu. Také je zajímavé, jak mají v produktových obrázcích fikaně zahrnuty obě varianty.
            www.kupkolo.cz/...

  • anonymní uživatel Vyznavač bikingu 17.9.2025 - 19:52

    Úplně jsem z toho vedle teda.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí