Nová Specialized Enduro Serie v ČR

Autor: Keli, vydáno: 9.1.2013

ikonaV Česku vznikl první enduro seriál Specialized Enduro Serie za nímž stojí organizátoři maratonského seriálu s třináctiletou tradicí Kolo pro život. Celý seriál se bude skládat ze čtyř závodů – v Koutech, Mostě, Špičáku a Zadově.


Logo seriálu Specialized Enduro SerieSpojení Kolo pro život a endura bylo nasnadě, KPŽ má především čipovou technologii na měření časů, tradici, spoustu příznivců a po loňském úspěšném testu při závodě EnduroRace Specialized Kouty se dalo očekávat více závodů.
EnduroRace Specialized Kouty: riders meetingJak již bylo zmíněno výše, celý seriál se bude skládat ze tří závodů, začíná se závodem Enduro Race Kouty v otestovaných Koutech, kde loni Rob Trnka navrhl velice zajímavou a díky jednomu opravdu výživnému výjezdu v měřené etapě i hodně fyzicky náročnou trasu.
Počátkem srpna se pojede enduro závod Enduro Race Zadov, zde bude mít enduro svoji premiéru, takže se musíme nechat překvapit.
Posledním letošním závodem zařazeným do seriálu bude Bike Rally Most, za nímž stojí Tomáš Trunschka, podle účastníků z roku 2012 je trať spíše více fyzicky než technicky náročná.

Kalendář
Enduro Race Kouty 29.6.2013
Enduro Race Zadov 3.8.2013
Enduro Race Špičák 8.9.2013
Bike Rally Most 5.10.2013
EnduroRace Specialized Kouty: ani skoky na enduru nechybíOficiální tváři celého seriálu bude Michal Prokop. Další informace budou časem zveřejněny na stránce www.enduroserie.cz (které je aktuálně přesměrovávaná na koloprozivot.cz).

Podobné články

Diskuze

 • anonymní uživatel fuckman 9.1.2013 v 15:17

  paráda!)

 • anonymní uživatel šlachtino (petr.slachta (a) seznam.cz) 9.1.2013 v 15:37

  Super! Ale proč tam nejsou Rychleby???

 • profilová fotka Keli (keli (a) dolekop.com) 9.1.2013 v 15:42

  šlachtino: Až se v okolí Rychleb pojede KPŽ tak možná bude Specialized Enduro Serie i tam.
  Za vším hledej peníze: KPŽ nepoveze časomíru někam kam přijede pár endurařů (ve srovnaní s počtem startujících na KPŽ), když může za jedny peníze na dopravu mít jeden den XC maraton a druhý den enduro.

 • anonymní uživatel ladis 9.1.2013 v 18:03

  ...aneb za vsim hledej prachy :) ale bez nich to nejde, tak co se divit

 • anonymní uživatel Zikič 9.1.2013 v 21:44

  Zbytečný ptát se proč tam nejsou Rychleby. Tohle je prvni a testovaci rok což je paráda. Ať se daří pořadatelům a bikerům !

 • anonymní uživatel Yeaah 10.1.2013 v 16:01

  Snad v Moste upravej trochu RZety na vic dolekopcom, je tam zbytecne moc vyjezdu a zavani to XCckem.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí