reklama

JBC 4X Revelations již za necelé 2 týdny!

Autor: Keli, kategorie: Video, vydáno: 23.7.2013

ikonaJiž za necelé dva týdny proběhne v Jablonci nad Nisou v nově vybudovaném bikeparku historicky první závod světové série ve fourcrossu na území ČR, který nese název JBC 4X Revelations. Fourcross je extrémní cyklistická disciplína, kdy se 4 jezdci na jedné trati řítí dolů kopcem, loket na loket a to s jedním jediným cílem – zvítězit! Za účasti těch nejlepší fourcrossařů planety to bude skvělá podívaná!

Tento závod bude premiérou nejen pro ČR, ale i velkou novinkou pro celý mountainbikový svět a to díky trati, která je připravena na tento unikátní event. Trať nevídaných rozměrů svoji náročností předčí i ty nejtěžší světové tratě a nyní tedy divu, že tento závod získal velkou pozornost po celém světě.

„Trať je šílená, je to neporovnatelné s jakoukoliv z nynější fourcrossových tratí, co se týče odlišnosti. Paradoxně i když je opravdu náročná technicky, tak je poměrně bezpečná. Dráha má prvky, které nebyly nikdy při závodech vyzkoušeny a toto bude jejich premiéra. Wallride (4×12 m dřevená stěna, úhel 90 stupňů) a lesní sekce budou asi nejzájímavější úseky. Trať je neskutečně rychlá a má spoustu variant na předjíždění. I když jedu trať po dvacáté, dokáže mě něčím překvapit…“

Ti nejrychlejší jezdci světa se začnou sjíždět do JBC bikeparku v Jablonci nad Nisou již ve čtvrtek 1.8. kvůli oficiálním tréninkům, aby mohli v pátek zahájit závod kvalifikací do JBC 4X Revelations. Samotný závod pak vypukne v sobotu 3.8. v 17:00! Pro ty, kteří nezvládnout dorazit máme dobrou zprávu – celý závod můžete sledovat na živě na internetu!

http://extreme.com/…round-4-live

V pátek se můžete taky těšit na WARM UP party v areálu JBC bikeparku za účasti skvělých Djs a v sobotu pak oficiální Masters of Dirt afterparty, kdy vystoupí Pipes and Pints a zahraniční DJ Mosaken + Dj Danny la Vega.

Pro kompletní program a více informací sledujte web www.jbc4×reve­lations.com a především FB fanpage www.facebook.com/…xrevelations

Podobné články

Diskuze

 • anonymní uživatel Slid 23.7.2013 v 13:38

  No bude to mazec a hodne velka akce, ocekava se 5tis lidi co jsem slysel.

 • anonymní uživatel břitwa 23.7.2013 v 16:17

  masakr

 • anonymní uživatel maro16 24.7.2013 v 22:17

  to bude chliv!

 • anonymní uživatel Vizz 25.7.2013 v 16:42

  Ten trailer je fakt pecka!

 • anonymní uživatel skvara 4.8.2013 v 15:16

  Mrkněte na Marosanu www.youtube.com/...

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí