reklama

Tým Specialized CZ úspěšný v Karlovicích na MSDHC

Autor: Honza Uruba, vydáno: 15.5.2014

Víkend střídá víkend závod střídá závod a tentokrát máme za sebou druhé kolo Moravsko Slovenského DH cupu, který se konal na známém místě ve Velkých Karlovicích v areálu Razula.
Jan UrubaKaždý rok je trať téměř stejná, až na několik minimálních změn, které byly letos v podobě nového skoku a několik jinak vypáskovaných zatáček. Bohužel nám tento rok chyběl cílový skok, který se vždycky postaral o podívanou pro diváky, nicméně dojezd po louce, který byl vymlíkovaný nebyl vůbec zadarmo a v některých případech dokázal hodně potrápit jezdce tudíž diváci i letos měli o zábavu postaráno i bez skoku.
Kristián PorubanNebyly by to Karlovice kdyby nezapršelo, celý pátek a sobotu panovalo krásné počasí a na neděli začalo pršet a pršelo celý den. Trať byla hodně zrádná a až do posledního metru jsme neměli vyhráno, na kluzkých kořenech bylo hodně těžké se udržet s kolem a sjet celou trať bez pádu a chyb, kterým se málokdo vyhnul.
Tomáš UrubaPro team Specialized CZ byl závod v celku úspěšný, Kristián Poruban v kategorii nejmladších vyhrál obě měřené jízdy a upevnil si průběžné vedení seriálu. Tomáš Uruba v kategorii junior obsadil také nejvyšší stupínek a v celkovém pořadí poskočil na druhé místo. Jan Uruba dopadl ve srovnání s týmovými kolegy v umístění nejhůře, ale obsadil druhé místo v mužské elitní kategorii s minimální ztrátou půl vteřiny na prvního rozhodně není špatný výsledek, ba právě naopak.

Další závod, kterého se team Specialized CZ zúčastní je Evropský pohár ve Slovinském Mariboru.A abychom doplnili zpravodajskou povinnost doplníme si i nejrychlejší jezdce z ostatních kategorií: ženy Jana Krajčovičová, masters Tomáš Klanica, HT Jozef Králik, hobby Petr Šmíd, muži elite Martin Slovák, kompletní výsledky zde.

Foto: Lukáš Navrátil

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí