Madeira ideální místo k tréninku

Autor: Keli, kategorie: Video, vydáno: 4.12.2014

Zima na krku a pokud nechceš jezdit v blátě a u toho mrznout, tak musíš do tepla. A jedním z tipem kam by se dalo vyrazit je Madeira. Nedojedeš tam sice autem, ale letenka není až tak drahá.

Souostroví Madeira, náležející k Portugalsku, leží v Atlanském oceánu cca 400 kilometrů severně od Kanárských ostrovů. Samotný ostrov Madeira je poměrně hornatý, nejvyšší vrchol překonává 1850 metrů.

A samozřejmě důvodem proč jet na Madeiru je počasí, u nás v Evropě je venku mordor, na Madeiře se opaluješ v 25 stupních a práší se. Další info o ježdění na Madeiře získáš na freeridemadei­ra.com.

Nedávno strávil nějaký čas na Madeiře kámoš ZR (znáte jej z mnoha reportů zde na d:key) a litoval, že s sebou neměl kolo. Mimochodem, zpáteční letenka ho vyšla na 4500 Kč.A co ty, pojedeš někam trénovat do tepla? Kam? Poděl se o tipy v komentářích!A jak že se na Madeiře jezdí? Podívejte se na několik videí.Francouzi Kilian Bron a Maxime Peythieu a jejich prozkoumávání Madeiry.

A pro první epizodu své nové série Search for the Steep si Madeiru vybral i Joe Barnes

A trénuje tam taky i Brendog

Diskuze

 • anonymní uživatel ... (...) 4.12.2014 v 6:55

  A co jako ze letenka za 4.5 tak snad musis neco zrat a nekdo spat ne? navic litat po trailu s pokryvkou snehu je pecka :D

 • anonymní uživatel martin (m_a_t_o13 (a) azet.sk) 4.12.2014 v 13:06

  krasa slintam nad kazdym videjkom hlavne ked sa clovek pozrie aktualne u nas z okna...pride mi to trosku exotickejsie ako obvikle San Remo ci Finale a vylet to vyzera fajnovy

 • anonymní uživatel Domíšek 5.12.2014 v 7:21

  pro ...(...) i tak se dostaneš na rozumnou cenu kterou bys dal i za plácání u vody v chorvatsku ;-)

 • anonymní uživatel Lol 10.12.2014 v 8:35

  ... (...) na Madeiře je permanentní jaro...

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí