reklama

Napumpovaná sobota 11.4. v Kálnici

Autor: Keli, vydáno: 7.4.2015

Dema Bikepark Kálnica a MTB School pozýva všetkých na „napumpovanú“ sobotu 11.apríla.PUMP SKILLZ CAMP – jednodňový kemp úplne pre každého zameraný na výučbu a zdokonaľovanie nepostrádateľných schopností každého bikera – kopírovanie, pumpovanie, klopené zákruty, manuál, bunny hop / predhadzovanie, skoky race vs. dirt jump style. V prípade záujmu možnosť zapožičania HT bicyklov.

Program, prihlášky a viac info: http://www.bikecentrumkalnica.sk/…/pumper.htmlPUMPTRACK OPEN RACE – 1. pretek na pumptracku v roku 2015 pre účastníkov kempu ale aj ostatných návštevníkov bikeparku

Kategórie : Do 15 rokov
15 rokov a viac
Ceny: vecné
Štartovné: ZADARMO (zaplatený vstup do bikeparku)

Program: 10.00–15.00 voľný tréning 14.30–15.00 registrácia priamo na na pumptracku
15.00 štart pretekov

MERANÝ TRÉNING – Bikeri trénujúci pred MDSH Cupom budú mať možnosť nechať si odmerať a porovnať svoje tréningové jazdy . Merať sa budú v ručne trate FOX s SP tradičným spôsobom v minútových intervaloch. Okrem toho tento víkend bude možnosť ZDARMA si zapožičať hodinky FREELAP a merať si svoje jazdy na ľubovoľných tratiach. Cieľové snímače budú k dispozícii pre trate naľavo aj napravo od vleku a rovnako i okruh na veľkom pumptracku.

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí