Tisková zpráva: Continental má nového dovozce

Autor: Keli, vydáno: 9.2.2016

Společnost Schindler dovozce mnoha značek např. Ghost a Lapierre rozšiřuje portfolio zastupovaných značek o Continental.Continental, celosvětově uznávaná německá společnost v oblasti vývoje a výroby plášťů jízdních kol s více jak 100 letou zkušeností.
Continental je jediný německý výrobce plášťů jízdních kol, který má výrobu v Německu.

V sídle společnosti Continental v německém Korbachu, kde se nachází také technologické a vývojové centrum, probíhá kompletní vývoj nových přelomových technologií, jako nepřekonatelná Black Chili směs a výjimečná Vectran™ breaker, ochrana proti proděravění pláště, obojí velmi využívané elitními jezdci.

Spolehlivost a spolupráce s těmi nejlepšími stejně, jako myšlenka být stále vepředu, motivuje naše inženýry a všechny další zapojené do výrobního procesu k neustále snaze přinášet další a další inovace. Vývoj a technologie vyžadují důmyslné procesy, zajišťující pověstnou kvalitu Continental produktů. Tyto novinky, stejně jako nové ProTection a RaceSport technologie pro MTB pláště, mohou být vyráběny pouze v továrně Continental v Německu – “Handmade in Germany”. Ve snaze nabídnout ty nejlepší Continental pláště pro všechna využití, probíhají konzultace a testování také s profesionálními závodníky, cyklistickými fanoušky i každodenními jezdci.

Díky tomu Continental tvoří nejen špičkové produkty pro vrcholové sportovní využití, jako je nový Podium TT nebo převratný sjezdový plášť Kaiser, ale také pláště pro každodenní použití. Například novinky EcoContact/Eco­ContactPlus, které jsou odpovědí na nejnovější trendy směřující k elektro kolům. Sílu a kvalitu značky Continental lze vidět například v ProTour, kde vozí pláště Continental 8 týmů. Continental patří právem ke špičce a vítězí v testech ve všech segmentech pneumatik, od cyklo po auta.

Za značkou „Vyrobeno v Německu“ se skrývá celé motto Continentalu: „Naše srdce a duše – společně s našimi produkty a technologiemi". Pevně věříme, že si užijete spoustu zábavy při jejich užívání!"

Diskuze

  • anonymní uživatel SaintJV (xxpokusxx (a) seznam.cz) 9.2.2016 v 20:04

    Trosku stara promo fotka ne?:) Athrtoni jeste v GT barvickach...:)

  • anonymní uživatel Roman 10.2.2016 v 18:46

    Za ty prachy si radši vezmu 2x maxxis a ještě budu mít lepší pláště:)

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí