Dual jako Brno již za méně než 14 dnů - video trati

Autor: Keli, vydáno: 2.5.2016

Již méně než 14 dnů zbývá do dualového závodu velkého jako Brno, dualjakobrno.cz se pojede v sobotu 14. května. A už nyní je trať připravena, zde je video a pár fotek z testování.

Pořadatelé tvrdí, že zbývá již jen vytrhat plevel, vysadit kytky a může se závodit.

Toto jsou trofeje pro první tři, panorama brněnského Petrova se ti doma bude vyjímat. Registrace již běží na webu dualjakobrno.cz, takže neváhej a registruj se.

Trať je jednoduchá a velmi zábavná, má délku 230 metrů a převýšení 23 metrů. Nachází se na ní šest skoků, přičemž největší z nich má i menší variantu. Bonbónkem je závěrečná roleta, kde budou mít určitě výhodu majitelé 26" kol.

Trať se nachází v městské části Brno Vinohrady za supermarketem Penny (viz. mapka na webu závodu).Legenda:
1. skok, 1,5m
2. skok příkop, 1m
3. postupáček do zatáčky, 2m
4. velká a malá máma, 5m nebo 2m
5. zpomalovací skok, 2m
6. skoro cílový skok, 2mDalší informace hledej na webu dualjakobrno.cz nebo na facebooku Dual jako Brno. A registrace zde.

Závod Dual jako Brno mohl vzniknout díky podpoře firem Meatfly a Pivovar Ferdinand, mediálním partnerem je DoleKOP.COM.Foto: Radek Svoboda, bikearenanetro­.wz.cz

Podobné články

Diskuze

 • anonymní uživatel Jan Marek (marekhonza00 (a) gmail.com) 2.5.2016 v 10:11

  Plagáty hezký, organizace taky, ale ta trať..Když koukám na video,tak místama nevím,kudy jede..chtělo by to vzít komplet křoviňákem okolí a vytrhat trávu z celý tratě..

 • profilová fotka Keli 2.5.2016 v 10:15

  Toto samozřejmě bude hotovo těsně před akcí, vysekat to teď, tak to do závodu zase vyroste. Navíc bude kolem trati mlíko...

 • anonymní uživatel michal 2.5.2016 v 11:04

  jen taková drobnost k plakátu – když už někdo chce použít nějakej státní symbol, tak by si měl zjistit, jak má správně vypadat, červená a bílá je na svislý vlajce opačně

 • anonymní uživatel Patron (patrick.I (a) seznam.cz) 3.5.2016 v 16:56

  Když jsem viděl lajnu v reálu tak mě to hodně zklamalo!!!. Než li závody zajdu si rači zajezdit do zamu nebo netra !!!!!

 • profilová fotka Keli 3.5.2016 v 18:50

  Patrone, v cem te draha zklamala? Napis nam co mame zlepsit. A uvazil jsi, ze jet ji v jednom je zasadne jine nez ve dvojici.

 • anonymní uživatel Tony 3.5.2016 v 23:23

  Me ta trat taky prekvapila v jednom ok ale ve dvouch lidech nejetelna nekde chybi vnitrni klopka velkej skok jenom pro jednoho mistama to jednoho zvihodnuje nejsou tam proste dve totozny stopy to je podle me hlavni problem

 • profilová fotka Keli 4.5.2016 v 6:13

  Tony, dual a paralelni slalom neni totez, takze dve totozny stopy nejsou a nebudou.
  Mame vyzkousene, ze na velkej skok stejne nikdo ve dvou nepojede, protoze prvni pokud je aspon trochu zkuseny, si najezd pohlida a netusi jezdce vedle sebe.

 • profilová fotka Keli 4.5.2016 v 6:45

  Nepusti.. preklep

 • profilová fotka Keli 4.5.2016 v 9:01

  Jak to vypadá ve dvou lidech, video z minulého týdne, teď je již okolí trati vysekáno a startovní prostor značně rozšířen. vimeo.com/...

 • anonymní uživatel Eda 4.5.2016 v 9:30

  Hoši hoši, to jsou zase moudra :)
  Místo toho, abyste byli rádi, že se v Brně něco takového děje, tady máte akorát blbý kecy.
  Dráha je super. A v rámci možností je naladěná dobře.
  Teď je to nachystané tak, aby si to mohli všichni najet a natrénovat.
  A jak píše Keli. Dual je něco jiného než paralelní slalom. Takže dvě stopy vedle sebe jsou jen v první části trati. Pak už to povede rychlejší z dvojice.
  Kdo přijede, určitě si to hodně užije.

 • anonymní uživatel Patron (patrick.I (a) seznam.cz) 4.5.2016 v 20:47

  Zdar no za mě si nedokážu v tom malém prostoru představit větší množství Bajkeru !!!!Hlavě start je velmi malý na to aby se tam motali víc jak dva bajkři !!! A propracovanost celé tratě mi přijde velmi slabá ,první dojem byl že si to tam vykutali nějaké děti :-) a myslím že jak v Brně tak okolí Brna je více a lepe propracovávaných tratí ZÁM NETRO !!!!.Kde by se dala uskutečnit perfektní akce jako kdysi v Kuřimi !!!Tot Můj Názor .Nic méně přeji hodně zdaru a doufám že vám vyjde počasí !!!!

 • anonymní uživatel Eda 4.5.2016 v 22:10

  Tady s zase někdo plete pojmy s dojmy.
  Kde v Zámu nebo Netroufalkách chceš udělat závody v dualu?
  Odpovím si sám za tebe. Nikde, protože tam na to není místo.
  NA startu víc jak dva bajkeři nemaj co dělat. Ale jak opět píše Keli níže, start už je rozšířený a vysekaný, takže se tam lidí vejde víc.
  Hodnotíš trať podle něčeho, co už není pravda a zbytečně tady děláš vlny.
  A pokud chceš udělat závody v Kuřimi, rádi se tebou pořádaného závodu přijedeme všichni zúčastnit. Není totiž nic lehčího, než sedět u kompu a bejt chytrej jak rádio...

 • anonymní uživatel Patron (patrick.I (a) seznam.cz) 10.5.2016 v 20:26

  Edo, pokud vím nikde jsem se nezmínil že by se v Zámu nebo v Netru dal jet Duálek !!!!!!Přečti si to pořádně a pomalu, zjistíš že jsem tam napsal že by se dala uskutečnit perfektní akce !!. O Dualu se nikdo nezmínil !!!!!.Jestli těch pár metru u startu se snad s odřenýma rodlama dá jet dual tak o tom zbytku se říct nedá !! Není problém jak v Netru tak v Zámu udělat těch pár metru dvojí lajnu co by pak navazovala na jednu jako je Dual jako Brno !!! Toť objektivní názor !!!!! Nicméně chápu že jde o nostalgii a zavzpomínat na staré časy !!!!!Mě osobně to zaskočilo pač jsem viděl fotky z roku snad 2006 a to bylo jiné kafe !!!!!!

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí