Pozvánka: Alexandr Demo Sidor o Downtownu Dačicích

Autor: Demo, vydáno: 26.8.2016

Jak ukázat náš krásný sport masám? Pozvat je na závody někam do přírody na kopec nefunguje, fanoušků moc nedorazí, ale když to uděláš obráceně, uspořádáš závod ve městě, tak bude dráha obsypaná ze všech stran. V září se v Dačicích jeden takový downtown pojede a Demo nám o něm řekne víc.Když se mi sezónu 2015 povedlo vyhrát sérii Czech Downtown Tour, začal sem přemýšlet o downtownu v mém rodném městě, v Dačicích. Jde totiž o ten nejlepší způsob jak náš hustej drsnej sport přiblížit širší veřejnosti. A když jsem viděl jak to Stráňovi v Ústí na Úletu a Čerwovi v Rakovníku klape, musel jsem do toho tak jít.

Spojil jsem se se správným člověkem – Petrem Kunkalem, který má v Dačicích cykloservis a pomalu jsme začli přemýšlet, jak vlastně downtownové závody udělat. Naštěstí čím menší město, tím větší a lepší známosti a vztahy a tak po pár konzultacích se starostou města, technickými službami, městskou policií, farářem, pár soukromými majiteli a dalšími lidmi se naše vize zhmotnila.

Zhmotnila se do podoby 455 metrů městského sjezdu, od krásné věže barokního kostela sv. Vavřince, přes schody a uličky na renesanční náměstí, až do „myší díry“ – třešničky Dačického downtownu. To vše ve městě, které dalo světu v roce 1841 první kostku cukru !

Závodníky a diváky budou čekat dlouhé kostelní schody, dřevěný wallride, skoky přes auta, hliněné klopenky, další schody, drop přes schody, další schody, kluzké dlažební kostky, skok do myší díry…

Po vyhlášení se přesuneme do klubu Kostka, kde k tanci a zábavě zahrají kapely Mullethead, No Foto a Crashdogs.
Další informace a vše podstatné je na plakátě a nebo na Facebooku. Takže v sobotu 10.9. vojedem Dačice !!

Děkujeme partnerům hlavním i vedlejším a potkáme se v Dačicích!

Diskuze

  • anonymní uživatel cafik 26.8.2016 v 19:21

    registrace až na místě ? :o

  • anonymní uživatel Demo (alex.sidor (a) seznam.cz) 26.8.2016 v 20:18

    ano, až na místě, žádnej problém ;)

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí