MojeKolo

Pozvánka: Shibak Contest XIII - již po třinácté a již tuto sobotu v Lysé nad Labem

Autor: Shotek Tiskarz, vydáno: 4.9.2017

Je to tu, 13. ročník v lajně není málo, však to taky držíme zuby nehty. Přijďte si zazávodit nebo nás aspoň osobně podpořit v sobotu 9.9.17. Pojedeme klasicky Dirt Jump MTB a BMX. Letos nově taky pumpovačku v dual módu. Během dne tradičně vložíme i nějakej ten závod pro děti. Večer pak divoká party v shibackym stajlu za doprovodu punkově laděných DJ´s. Po celou dobu poteče pivo proudem, k tomu nějaká ta ohnivá voda a pro měkoty limoška. Samozřejmě nebudou chybět ani obvyklé dobroty od našich dvorních gastronautů.

Časový harmonogram asi takto: do 12h registrace, volnej trénink, úderem 12. rozjedeme kvaldu v dual pumpě, následovat bude kvalda dirtu. Kolem půl třetí by mohly vypuknout finálový jízdy dual pumpy a nakonec hlavní bod programu a sice finále dirtu. Pak to všechno vyhlásíme a půjdem se kouknout, co se skrývá na dně pohárů. Komplet info na FB.

TĚŠÍME SE NA VÁS VO SOBOTĚ NA KOPCI!Pokud stále váháš, mrkej jak to tam vypadalo loni Report: dirtový Shibak Contest se jel letos podvanácté.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí