MojeKolo

Podobné články

Diskuze

 • anonymní uživatel Tygr 3.12.2019 v 15:38

  vostrejsi prasák...

 • anonymní uživatel Radek 3.12.2019 v 16:01

  Škoda, že tam někdy neukáže, jak sjíždí nějaké schody :-)
  Na konci ta tlama do lampy vypadá pěkně hnusně.

 • profilová fotka Pavel 3.12.2019 v 18:37

  Mu už normálně jebe... :) Masakr

 • profilová fotka s.p.a 3.12.2019 v 20:01

  Nemožný :D masakr

 • anonymní uživatel Lenny (lenny (a) já.com) 3.12.2019 v 20:09

  nemá se to jmenovat schody? Posledních několik videí se dá shrnout asi takhle: schody skáču, kde zatáčim smykem. Toť vše. Měl lepší videa, tohle je stokrát vohraná písnička, jak koukat na semeňuka když jezdí rampage, robotický, očekávatelný, bez nápadu..

 • anonymní uživatel Honza (sob (a) centrum.cz) 3.12.2019 v 20:15

  Po každym jeho "velkým" videu si říkám: to nejni možný to už dal neposune. Hm a neposunul :D :D Má na to cit chlapik jeden...

 • anonymní uživatel Ádoš 3.12.2019 v 21:42

  2 Lenny

  kéž bych uměl jezdit stejně roboticky, očekávatelně a bez nápadu jako Brandon :-D
  Místo toho celej život chodí neočekávané pády (ale ty pády mají nápad! hvězda, roznožka, naražený koule, vyražený zuby)
  a robotické pohyby nemají daleko k epilepťáku - to když se ve vzduchu poseru, že sem krátkej nebo opět moc dlouhej a
  zase půjdu zákonitě na držku a budu brečet jako malá Šušušu....

  Fábio je borec!

 • anonymní uživatel hobit 4.12.2019 v 10:11

  haha Lenny to má srovnaný, to musí bejt expert :D :D

 • anonymní uživatel Michal (panmrkev (a) email.cz) 4.12.2019 v 11:45

  Lenny - Ty to jistě zajedeš s nápadem a určitě i lépe. Strašně bych to chtěl vidět ale to se asi nestane co? Já mu dávám za 1* :-)

 • anonymní uživatel kolik 4.12.2019 v 13:33

  hlavně je hustej i bez baterky a nemusí řešit čip aby jel víc. to je to co sem patří, nebo spíše patřívalo. Dnes jen samošlapy, 100 variant pěny do pneu a endúro. Doba se mění, mainstream vládne světem.

 • profilová fotka Pavel 4.12.2019 v 16:27

  Kolik: mainstream vládl světu vždycky... A já tady taky nebrečím, že se z gravity disciplín stal mainstream oproti tomu, když jsem jel své první DH závody v roce 1996 nebo oproti dual slalomech v Želechovicích, které byly opravdový punk, kdy se start závodu odkládal o několik hodin, protože nikdo nebyl schopen po předchozí noci se ani udržet na kole, atd., atd... To co pro tebe mohl být ještě před pár lety androš, pro někoho jiného to už klidně mohl být mainstream. Záleží na úhlu pohledu.... A myslím, že nebudeš ještě tak starý na patetické věty typu "staré dobré časy", "doba se mění", apod.... :)

 • anonymní uživatel Kolik 4.12.2019 v 22:23

  Mel jsem na mysli mainstream jako kam táhne dolekop. Že to už není o tom adrenalinu, ale z 95% to směřuje k XC asi. To je jedno. Nebrečim, najdu si to jinde. Jezdím od 2000 jinak, takže skoro přesně vím jak to myslíš. Taky člověk není mladej už, ale to neznamená že začnu jezdit na baterku a hrotit jakou pěnu dám. Ale jak bylo mnohokrát řečeno, je to vývoj a každý to má jinak. Jestli to dle vás půjde takhle dál, tak za 30 let se sem vrátím a budu se těšit na techniku elektro vozíčků pro bikery za zenitem. Prostě tu už skoro nemám co číst.

 • profilová fotka Keli 5.12.2019 v 7:11

  Kolik, holt jsem asi starej, ale opravdu mě baví jezdit na baterku a zajímají mě i vložky do plášťů. A závodím v enduru. Píšu o tom, co mě zajímá. Místo pro svoji realizaci zde na DK má každý, ale za těch více jak 20 let se prostě našlo jen pár lidí, co se připojili.
  Ono to není jednoduché, podívej se na čtenářský test hardtailu Production Prive od Kristiána. Koupí si kolo, napíše test a schytá takovou sadu v komentářích. To asi moc lidí nenamotivuje, že.

 • anonymní uživatel Lenny (Lenny (a) já.com) 5.12.2019 v 12:28

  Jojo, ale proč je schytal? Převážná část textu je o tom jak je kolo naprd a druhá jak srovnává 27 ht s 29 fullem. To je asi jako vzít si mandarinka a říkat že nechutná moc jako grep. Prostě mimo mísu. K enduro závodům se nemá cenu vyjadřovat, je to babydh pro masy. Ano Skusil sem to a jakože výstřik to není. (EWS je ale jiná liga, to jo, ale není pro všechny) a dolekop celkově přestal být objektivní, a to mi chybí. Je to jako číst wolker Texas ranger. Víš co tam bude a víš že vše ukončí kop z otočky. Neberem systém daly jsme ti to na test tak to chval, ale systém dejte mi to jestli tomu výrobku věříte a až ho vyzkouším tak uvidíme. Bylo to tu zmiňováno už, že firma si nejdřív přečte článek a pak schválí. Ale no tak, to je pak reklama, ne novinařina. Jasně účty to platí, ale si za lamu co píše letáky, a to pak jdi k Lidlu a dělej akce týdne tam se to hodí, ne novinařinu která má být seriózní a nezaujatá. Sorry za hejt, ale tohle musí smrdět skoro všem čtenářům co ještě zůstali věrný. A to je škoda takhle přicházet o čtenáře...

 • anonymní uživatel anonym 5.12.2019 v 12:41

  tak třeba já sem teda jako čtenář hlavně chodim kvůli komentářům než kvůli letákům z lídlu, protože to co tu občas zaznívá je fakt síla :D třeba jako kritizovat že na videu "urban freeride" sjíždí jen schody tvl :D ...člověk se pobaví

 • profilová fotka Keli 5.12.2019 v 12:59

  Lenny: nerozumím proč by to mělo být mimo mísu, srovnává dvě svoje kola... Enduro mě prostě baví a většinu taky, HC sjezdařů je fakt jen pár a proto je u nás sjezd tam, kde je. Ad objektivita, DK nebylo nikdy objektivní, NIKDY. Vždy subjektivní, vždy jsem psal co si myslím a do teď to není jinak. Jinak způsob, že test dáváš zadavateli předem k náhledu je zcela běžný a dělá to každý, třeba i Pinkbike.

 • profilová fotka Pavel 5.12.2019 v 14:09

  anonym: no přesně tak, tohle se mi taky hnalo hlavou, že kritizovat sjíždění schodů při urban DH je fakt už slušná morda :D

 • anonymní uživatel Ádoš 6.12.2019 v 13:52

  DK nebylo nikdy objektivní, DK bylo vždy subjektivní.

  DK bylo v první řadě dřív o komunitě, která držela při sobě. Nevim jak to ten Čárys bez finančních příspěvků dělal, ale webhosting
  nějak zvládal a lidí tu bylo 3 prdele, slovy tři prdele. V roce 2015 jste najeli na novej "look", novou koncepci článků, DH/FR se upozadilo
  a na prvnim místě je EN a e-biky.

  No hele, upřímně a zodpovědně - dyk je to tady od té doby mrtvý. Samozřejmě můžete do zblbnutí tvrdit, že je to zaviněné odlivem
  lidí na jiné sociální sítě a tím, že DH/FR už prostě není populární. Ono je to ale spíš tak, že na DK holt nejsou populární endurka a e-biky.
  Lidi to začlo s*át a ze 100 provařenejch nicknamů tu zůstalo tak pět lidí - ze setrvačnosti.

 • profilová fotka Keli 6.12.2019 v 14:23

  Ádoš, prosímtě, když už něco plácáš, je dobrý to mít podepřený argumenty a ty argumenty aspoň nějakýma datama. Tak na okraj, Čárys nikdy, ani na sekundu nebyl členem týmu okolo DK. Ale je fajn, DK bylo v první řadě dřív o komunitě, která držela při sobě a nevíš, kdo za DK stojí. Tím bych debatu na toto téma asi uzavřel z mé strany.

 • anonymní uživatel Ádoš 6.12.2019 v 16:24

  ale já netahám králíky z klobouku - píšu, že k tomu masivnímu odlivu došlo v roce 2015, to není domněnka, ale fakt.
  Po bitvě je každý generálem, ale gravity banda se tu spíše scházela v době "kecálku" - když fungovalo fórum a
  komentovaly se fotky (byly víc na ráně, zobrazovaly se aktualizace příspěvků. Dnes už víme, že gravity DK moc nesluší
  "Profi forma" na kterou najel (upozadnění "kecálku" - zrušení fóra, komentování fotek). Profi recenze kol jsou sice
  fajn, ale tohle dřív dokázaly suplovat právě diskuze v sekci fórum. Enduro a e-bike - to dělá skvěle bikeforum.cz.
  Subjektivně si myslím, že DK mělo zůstat tam kde bylo.

  Tohle neber jako urážku tvé osoby. Já si tvé mravenčí práce vážím, kdo jinej tohle forum drží než vy s čertem a pár ostatních,
  kteří píšou články. Na druhou stranu je ten odliv před a po jasně patrný, tak proč to nenapsat.

 • anonymní uživatel Honza 6.12.2019 v 16:27

  Carys ma spis neco spolecnyho s 720.cz ne? Nebo kecam?:)

 • anonymní uživatel modryorangutan 6.12.2019 v 21:13

  to lenny> Ty ses dobre sendanej kamo. Borec koupil kolo z Pyreneju od znacky od ktere jsem nikdy neslysel a je toho o ni u nas malo znamo vsobecne, napsal zajimavou recenzi, kterou taky psat nemusel, protoze za to urcite nic nez dobrej pocit nedostal,a ty budes jeste pindat, ze se ti nezamlouva jeho styl pojeti recenze. Sakra je to jeho recenze, tak je to jeho styl. Dneska je norma, ze kdo to s kolem mysli vazne, tak ma doma vice kousku a prave HT s prednim zdvihem 140-160 je krute oblibene [minimalne v UK] a to rozhodne pravem. Jinak ja osobne letos prodal sveho fulla en a uz budu jezdit jen na takovem HT- zabavy vice, servisovani mene.. tudiz ten kluk zcela OPRAVNENE srovnava trail HT s fullem, protoze pro spoustu lidi dnes odpruzena zadni stavba neznamena plus a chteji ji nahradit prave pevnou. Dokelop je mrtvy predevsim kvuli socialnim sitim, tak to ma dneska holt 90 % takovychto stranek stejne jako tistenych casopisu, i Pinkbike pomalu ale jiste prechazi svou produkci na Youtube.
  Ados> Bez urazky, to ze si u tebe na foru par ukecanejch DH nadsencu sdili fotky svarenyho magneziovyho ramu ti na provoz nevydela... Jinak respekt, ze to tady funguje, ja osobne bych to uz davno zavrel, Keli je nadsenec.
  Keli> Lidi co komentujou budou vzdy negativni a jsou vice videt. Ale lidi, kteri si ty recenze ctou a jsou za ne radi ti to do komentu nenapisou, to je treba mit na mysli. Hejteru tu par je [predevsim co se elektrokol tyka], ale myslim ze nomalnich lidi tu je stale prevaha.

 • anonymní uživatel Pedro Sanchez 6.12.2019 v 22:53

  Já hlasuji za Keliho.

 • anonymní uživatel PTBack 6.12.2019 v 23:58

  Modryorangutan- Proč by negativní názor na ekektrokolo měl bejt nutně hejt? Ve smyslu toho slova jak se používá.
  A osobně ani neznám vůbec nikoho, kdo by na ekektrokole jezdil, fakt jsem ještě v životě nepotkal v lese nikoho o kom by se dalo říct, že se tomu kolu věnuje tak, že na tom něco umí a měl by ekektrokolo. Tak co sem ty ebiky zase cpeš?

 • anonymní uživatel Ádoš 7.12.2019 v 2:43

  2 modryorangutan

  ale vždyť to píšu - nebo se neumím správně vyjádřit. Tahle "zpropadená" bike komunita gravity nadšenců stejně extra nekvituje četnost článků.
  A psaní článků stojí čas, které klukům nikdo nezaplatí. Úplně jednoduše - dřive to bylo, řekl bych, lépe koncipováno - komunita žila svým životem bez většich zásahů moderátorů. Dolekop žil právě aktivitou nás všech. Vlastníci fóra to měli více "undergroundové, nadšenecké" - zkrátka, tak jak to máme my živočicháři všecho druhu a průměrů rádi.

  Současný trend ale vyžaduje od moderátorů mnohem víc aktivity - předpokládám závazky vůči partnerům. Aneb neopravuj to co funguje.

 • anonymní uživatel koZa (vkonapwr (a) seznam.cz) 7.12.2019 v 10:24

  Tvl...po přečtení komentářů jsem se musel podívat,u kterého článku vlastně jsem. Ten kluk je mimo! Si pamatuji, jak v Saalbachu na glemmride startoval Fabio a když přijížděl k pasáži,kde jsme stáli,tak to bylo,jako kdyby se hnalo stádo volů. Ale samozDřejmě je tohle nuda. Až bude dávat pětadvacet nahoru na íbajku,tak teprve potom to bude mít grády

 • anonymní uživatel Anonym 7.12.2019 v 14:07

  koZa

  Však ale on už dává :D

 • anonymní uživatel Lenny (Lenny (a) já.com) 7.12.2019 v 20:04

  To je krásná diskuze, jen facky chybí.
  Neřekl jsem že fabio je lama, dává slušně, jen mi tohle video přišlo jednotvárný, má lepší kousky.. k DK, no...souhlas s ádošem, teď tu vudim jen reklamu. Objektivní, subjektivní....je jedno jak to nazýváš, my tu vudíme reklamu. Jako autosalon, kolosalon, seznamka cyklistů...prostě reklama. A klidně se do mě puste, za svim názorem si stojim.

 • anonymní uživatel Lenny 9.12.2019 v 21:42

  Myslím, že si zcela uvědomuješ kvalitu toho videa. Nejde tam jen o výkon Fabia (který je vynikající), ale o to, jak je to video udělaný. Skvělá kamera, barvy, střih, lokace, je to zkrátka profesionální práce se vším všudy. Ti, co točí nebo fotí, tohle vidí. Pro ostatní je to (bohužel) jen video na kole ve městě.

 • anonymní uživatel Lenny 9.12.2019 v 21:43

  Mělo tam byt neuvědomuješ.

 • anonymní uživatel hobit 10.12.2019 v 10:27

  Počkat - Lenny tu diskutuje sám se sebou ?!

 • anonymní uživatel Lenny (jinej.lenny (a) lenny.ln) 10.12.2019 v 10:57

  dneska může bejt Lenny úplně každej....

 • anonymní uživatel Lenny (lennyhobit) 11.12.2019 v 9:46

  Já jsem pravej Lenny!

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí