reklama

Pozvánka: Netopýr bike fest volume 9 - není jen závod, je to festival!

Autor: Keli, vydáno: 26.8.2022

Pro všechny bajkery a bajkerky, všech věkových kategorií. Zveme vás na legendární Netopýr bike fest volume 9, který se uskuteční první zářijovou sobotu a to konkrétně 3.9.2022. Jako každý rok se můžete těšit na několik závodů. Tím hlavním je ale bezpochyby sjezd, jehož začátek každoročně vyškolí i ty nejlepší jezdce. Oku lahodící struhadlo i skalka je atraktivní především pro diváky a řekněme, že jezdci na ně bezmála jen tak nezapomenout. Celý den se pak nese v duchu naprosté bajkové pohody a skvělé atmosféry. Těšit se můžete na AirBag, Jump Jam a na své si letos opět přijdou i naše bajkerské naděje, pro které je zde závod na pumptracku i menší sjezd. Konec závodního rejdění vyvrcholí duálkem neboli Dual Speed & Drinkem. V čem tkví jeho kouzlo si odvodí každý bezpochyby sám. Divácky velmi oblíbená nejen disciplína, ale i samotná kvalifikace. Proč tomu tak je, to se přijďte přesvědčit na vlastní oči.

 

Netopýr bike fest není jen o závodech, ale jak už samotný název napovídá, jedná se také o festival. Hudba tedy nesmí chybět. Letos se na hlavní Growmarket stagy v bývalém bazéně představí kapelky, jako jsou Petrol Station, legendární Garage a highlitem večera bude Kapitán Demo. Party končí až posledním dj's setem. Kdy to bude, těžko říct. Netopýr bike fest je legendární bajkový festiválek, na kterém bys rozhodně neměl chybět.

Tak doraz 3.9.2020 do Netopýr bike parku v Malých Kyšicích na Poteplí a užij si konec léta v topu.

 

Online registrace do DH závodu v kategorii muži je již naplněna, lze se přihlásit pouze na místě a to tak, že budeš mít štěstí, míst je pouhých 5. Zbylé kategorie i závody jsou stále otevřeny. Jóó místo na tomhle závodě je potřeba si urvat s předstihem, jinak ostrouháš a na struhadle to nebude!
Do Dháčka hledáme holky, ženy, dívky! Holky nebojte se, dáte to. Přihlaste se na mailu netopyrbike@gmail.com a pojďte to těm klukům natřít ve sjezdu. Čekáme jen na vás.

Pokud tě zajímá víc, tak hoď oko zde.

Foto: Tomáš Král - Kraliqe (IG)

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí