Co archiv dal #14

Autor: Keli, vydáno: 27.12.2014

Poslední letošní ohlédnutí do d:key archivu je zde. Čeká na nás druhý díl Marosana never dies a další dvě videa.V Co archiv dal se ohlédneme do minulosti. O čem jste si mohli číst ve stejném týdnu roku v letech minulých, samozřejmě z více jak 4500 článků, které máme v archivu, vybereme jenom to zajímavé. Každou sobotu se otevírá okno do minulosti.Rok 2011 a v rámci seriálu ULTIM8 DEKADE #6 – jedním z videí bylo i Marosana never dies 2. Michal Maroši opět nezklamal a do své kompilace pro rok 2007 nasázel přesně to, co se dá od Marosany čekat. Motocross, děvky a rock'n'roll.

Slyšeli jste o zkratce SpH? Pokud ne, prozradíme, že se jedná o novou nejen fyzikální jednotku – 32 [S]Miles per Hour. Tato jednotka se od nynějška bude k měření zábavnosti mountainbike trailů, minimálně v jižním Tyrolsku.

A bombónek na závěr, rok 2011 a bikování na turistické stezce v rakouském Ötschergräbenu, ta nepřipouští žádný prostor pro chyby. Doporučují se úzká řidítka, platformové pedály a hodně kuráže. Naopak strach výšek se důrazně nedoporučuje.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí