reklama

Zpět v českých v rukou! Český výrobce veloplášťů mění značku z Mitas na Rubena Tyres

Autor: Keli, vydáno: 19.7.2022

Dnes opět ryze český gumárenský výrobce Rubena, s.r.o., který je neodmyslitelně vryt do paměti nejen českých cyklistů, ustupuje od značky Mitas a celý velo sortiment bude nově nabízet pod značkou Rubena Tyres.

"Věříme, že si naše české velo produkty, které vyrábíme už od roku 1928, zaslouží ryze českou značku! Proto opouštíme nadnárodní brand Mitas a vracíme se k českým kořenům. Jsme Rubena Tyres! Hrdě navazujeme na dlouholetou tradici, a zároveň hledíme směle vpřed. Od teď to máme pevně v našich českých rukou. Nic nás už nesvazuje a nelimituje. Jsme odhodláni překonávat hranice a posouvat se dál. Naše vize jsou plné inovací a pozitivních změn. Těšte se na nadupanou jízdu bez limitů." Uvádí se v prohlášení společnosti Rubena, s.r.o. pro média.

Změna značky bude odkomunikována prostřednictvím rebrandingové kampaně. Autorem této kampaně je uskupení agentur Kotelna 55, jež se specializuje na marketingovou komunikaci. "Naším úkolem bylo společně s Kotelnou 55 připravit rebrandingovou kampaň, která bude jasnou a srozumitelnou formou komunikovat sdělení, že měníme značku z Mitas na Rubena Tyres.! Říká vedoucí marketingu společnosti Rubena, s.r.o. Petra Matoušková. Tváří této kampaně je legenda české i světové MTB scény a dlouholetý ambasador značky Richard Gaspi Gasperotti, "Jsem srdcař. Na českých pláštích od Rubeny jezdím už víc jak 15 let a procestovaly se mnou skoro celý svět. Bez odvahy se člověk nikdy neposune dál, a proto si cením velkého a odvážného kroku Rubeny, že se odpoutala od nadnárodní společnosti Mitas a je opět ryze českou značkou. Bude to jízda!" Říká Gaspi.

 

Tradice výroby gumárenského průmyslu společnosti Rubena sahá až do roku 1908 a první československá pneumatika pro jízdní kola byla v Náchodě vyrobena v roce 1928. Ročně expeduje miliony plášťů a duší do celého světa. Vše je vyráběno v České republice v největší specializované továrně na výrobu plášťů a duší v Evropě. Výrobní sortiment značky Rubena Tyres zahrnuje pláště na kolo pro MTB, Road, Gravel, City a Trekking, včetně plášťů určených pro E-biky.

Podobné články

Diskuze

  • anonymní uživatel Kule 21.7.2022 - 10:57

    Gaspi a Mysak na nich jezdi... jeste nekdo dalsi v CR ?

    • anonymní uživatel Shu Lin 21.7.2022 - 13:12

      jako dobrovolně? asi nikdo

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí