Články se štítkem: Laurie Greenland

Laurie Greenland byl bezpochyb největší hvězdou na soupisce týmu MS Mondraker. Jednou vše začíná i končí, nyní po šesti veleúspěšných letech jej v následující sezóně na kolech španělské značky již vídat nebudeme. Rozlučkové video na závěr nesmí chybět.

IXS: Laurie Greenland a Myriam Nicole zvítězili v Mariboru Report | Keli | 17.4.18 | 1

IXS: Laurie Greenland a Myriam Nicole zvítězili v Mariboru

První kolo Evropského sjezdového poháru ve Slovinském Mariboru s účastí skoro jako na svěťáku. Vítězství si připsali Laurie Greenland a Myriam Nicole. Krátké shrnutí zde.

Loňský rok byl pro sjezdaře sedlající Mondraker, tedy ty co jezdí za tovární tým - Danny Hart, Laurie Greenland a Markus Pekoll - hodně v klidu. Výsledky byly, jezdilo to dobře, pohoda taky byla, prostě krása střídala nádheru. Podívej se na jejich krátký našláplý sestřih loňské sezónu a těš se na novou.

Další týmové pohledy na svěťák ve sjezdu v Cairnsu, nahlídni do zákulisí profi závodních týmů, podívej se na zázemí, na vyjádření jezdců a tak vůbec. Tentokrát se ukazují týmy MS Mondraker, Chain Reaction Cycles PayPal a Propain Dirt Zelvy.

Ani MS Mondraker nevynechal příležitost natočit edit o závodě v Lurdách. První svěťák po zásadních změnách na kole od loňské sezóny - jeli nových pláštích a novém pružení. No ale víme, že v kole to není, je to v rukách. Dost řečí, pojď se mrknout na super reportážní video.

Soupisku MS Mondraker doplní Laurie Greenland Článek | Keli | 8.2.16 | 0

Soupisku MS Mondraker doplní Laurie Greenland

Na soupisce týmy MS Mondraker stávající členy Dannyho Harta a Markuse Pekolla doplní bývalý jezdec Treku, aktuální Mistr světa a loňský vítěz kategorie juniorů Světového poháru Laurie Greenland.

Sedm pódiových umístění ze sedmi Světových pohárů, včetně tří vítězství, zisk celkového titulu Světového poháru a v neposlední řadě ... titul Mistra světa! Tak lze shrnout uplynulou sezónu vycházející britské DH hvězdy Laurie Greenlanda.