ASPIRE SPORTS se stává distributorem značek SINTER a Selle Royal

Autor: Jan Beránek, kategorie: Obchodní sdělení, vydáno: 20.5.2024

Rok 2024 je pro ASPIRE SPORTS s ohledem na získávání nových značek pod svá křídla velmi plodný. Po úspěšné akvizici značky fizi:k začátkem roku, získala od 20. května 2024 firma ASPIRE SPORTS do svého portfolia značek další dva silné hráče. Prvním z nich je slovinský výrobce brzdových destiček SINTER, druhým pak italský výrobce sedel Selle Royal. Množství značek, které má nyní pod sebou ASPIRE SPORTS tak vzrůstá na 26.

Sinter

SINTER je slovinský výrobce brzdového obložení s více jak 50letou historií. Ve svém výrobním závodě a vývojovém centru v Lublani zaměstnává 25 expertů. Od surovin, přes vývoj a testování, až po výrobu a balení, vše probíhá ve Slovinsku. Téměř 90 % produkce jde přímo k výrobcům a velkým zákazníkům jakými jsou například Aprilia a KTM. To znamená více než 5 milionů kusů ročně. SINTER je jedním z mála výrobců brzdových komponentů, který sídlí mimo Asii.

Více se o brzdových destičkách SINTER dočtete na blogu distributora.

Selle Royal

Sedla značky Selle Royal, která dávají název celému koncernu (kam spadá i fizi:k), jsou komfortní výrobky určené pro rekreační cyklistiku a cykloturistiku. Tradice výroby sedel Selle Royal sahá až do 70. let 20. století a značka se pyšní spoluprací s předními evropskými univerzitami. Díky tomu má v nabídce sedla, která splňují specifické požadavky na ergonomii žen a mužů. Výsledkem je vždy příjemná jízda díky vysokému komfortu a skvělému odvětrání.

Z Jinačovic do Evropy

Brzdové destičky SINTER nyní ASPIRE SPORTS distribuuje do celé střední a východní Evropy s výjimkou Slovinska, které se bude SINTER obhospodařovat sám. Sedla Selle Royal budou z Jinačovic u Brna distribuována do 9 zemí Evropy.

  

O ASPIRE SPORTS

ASPIRE SPORTS je soukromá společnost se sídlem v Brně v České republice. Na trhu působí již více než 27 let jako výhradní distributor sportovního vybavení pro střední a východní Evropu. Svým partnerům nabízí široké portfolio špičkových značek, vynikající dostupnost zboží, flexibilitu a mnoho dalších výhod. Více informací naleznete na stránkách www.aspire.eu.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí