reklama

GT Factory Racing má tři nové sponzory

Autor: Keli, vydáno: 21.1.2015

Stejně jak se celý tým GT Factory Racing vrhnul na intenzivní soustředění v Del Mar v Kalifornii, tak se stejnou radostí (možná ještě o krapet větší) představili tři své nové sponzory pro rok 2015.
Tým kompletní, včetně 15-letého Kade Edwards, který má podporu Atherton AcademyKultovní značka terénních automobilů Jeep se stane oficiálním partnerem týmu. Zatím co si celý tým si bude vozit zadky v džípech, tak iXS dodá chrániče a oblečení a na hlavu dostanou všichni blembáky od Bellu.
Rachel měla rok 2014 v znamení druhých míst, 2. celkově ve svěťáku, druhá na MS…


Gee je vládnoucí Mistr světa, bude náročné jej obhájit i letos.


Jeep bude týmové vozidlo GT Factory Racing pro rok 2015Sjezdová část samozřejmě pokračuje na kolech GT Fury na 27.5" kolech, které budou osazeny komponenty značek Shimano, Fox, Continental, Pro. Vypletená kola budou v režii Stan’s No Tubes. Enduro část bude vozit samozřejmě také GT, konkrétně model Sanction.
Dan Atherton v popředí, sledován Martinem Maesem


Dan Atherton


Martin MaesPro letošní rok se tým rozloučil s dlouholetým jezdcem GT Marcem Beaumontem. Cíle jsou vysoké, snahou bude udržet pro Gee titul z Mistrovství světa a znovu jej získat pro Rachel. A pro celý tým je výzvou opětovný zisk titulu „World's Fastest Downhill team“, který jim patřil ve letech 2012 a 2013. V enduru se vrací v plné síle Dan Atherton a spolu s Martinem Maesem si brousí zuby na nějaké vítězství v EWS. Maes ač věkem junior bude závodit v elitní kategorii.
Kade EdwardsGT Factory Racing má roce 2015 následující soupisku
Downhill Team
Gee Atherton
Rachel Atherton
Taylor Vernon

Enduro Team
Dan Atherton
Martin Maes

Atherton Academy
Kade Edwards

Foto: Ian Collins

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí