Co archiv dal #20

Autor: Keli, vydáno: 14.2.2015

Jubilejní dvacátý díl sobotního vrtání se v d:key archivu Co archiv dal je tu. Dnes si dáme dvě videa a ukážeme si jedno docela vychytané nářadí pro všechny z nás, co kopou traily či dh tratě.V Co archiv dal se ohlédneme do minulosti. O čem jste si mohli číst ve stejném týdnu roku v letech minulých, samozřejmě z více jak 4500 článků, které máme v archivu, vybereme jenom to zajímavé. Každou sobotu se otevírá okno do minulosti.Jako první si pustíme video z roku 2009 s názvem Back to 26 – Mute Witness – druhé pokračování videa z dílny Michala Matyse a Damjana Siriškiho. Kluci stejně jako v prvním díle Back to 26 zvolili styl „sto triků za minutu“ a hudební doprovod HC kapel Hazydecay a Scream of the Lambs tentokrát ještě okořenili záběry z jejich nejnovějších klipů.

Rok 2012 a na Red Bull Crashed Ice Netherlands se v holandském Valkenburgu jel závod i s vloženým fourcrossovým kláním v ledovém korytě.

Trail Boss – nářadí na stavbu trailů – každý z nás kdo postavil alespoň kousek trailu či tratě v lese zajisté zažil situaci, kdy do lesa táhl kompletní výbavu pro stavění. Jak to všechno odvést naráz? Řešením může být skládací nářadí Trail Boss.Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí