Co archiv dal #16

Autor: Keli, vydáno: 17.1.2015

V šestnáctém pokračování prozkoumávání d:key archivu se podíváme na dvojici videí a domácí kutilové se mohou pošťárat v tlumiči FOX DHX 5.0 AirV Co archiv dal se ohlédneme do minulosti. O čem jste si mohli číst ve stejném týdnu roku v letech minulých, samozřejmě z více jak 4500 článků, které máme v archivu, vybereme jenom to zajímavé. Každou sobotu se otevírá okno do minulosti.Podzimem roku 2012 nás provázela série ULTIM8 DEKADE, která se v poslední epizodě rozloučila dvojicí videí, přičemž video Spectrum od Fullface Productions patří k těm nejzásadnějším snímkům, které na českém území do té doby vznikly.

Řecko – to není jen krize, stávky a pláže u moře. Jsou to také hory a na jednu z nich, horu Dirfys, se dnes podíváme prostřednictví sjezdového video Riding Magic Place.

Samodomo: odvzdušnění Fox DHX 5.0 Air – náš čtenář Lukáš Smetana si doma úspěšně odvzdušnil tlumič DHX 5.0 Air. Venkovní počasí přímo nahrává k tunění a opravám – pokud máte zmíněný tlumič, máte o program postaráno.Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí