reklama

Opening Bikeparku Špičák již tento víkend

Autor: Shotek Tiskarz, vydáno: 29.5.2017Na Špičáku jsou dráhy ve skvělé kondici

V sobotu 3. června startuje na Špičáku biková sezóna. Na tratích se pracuje déle jak měsíc. Větších či menších úprav doznaly tratě Black Friday a Forest Virgin. Rozsáhlou rekonstrukcí prošla nejtěžší, černá trať Struggle, kde přibylo několik nových pasáží. Pracovalo se na zvýšení flow a bylo přidáno několik macatých skoků. Ve skvělé kondici zůstává loni nová trať Lucky Bastard.Opening Bikeparku Špičák

V sobotu po ukončení provozu lanové dráhy okamžitě začíná již tradiční opening party, kde zahrají Swallows Rose a Cheers.

I tento rok platí na Špičáku Gravity card, celosezónní jízdenka do 16ti největších evropských bikeparků. Zásadní změnou prošla půjčovna kol. Budou zde připravena nová DH kola Kona a chrániče Fox.

Bikepark bude v provozu o víkendu 3. – 4. června, 10. – 11. června, od 15. června se bude jezdit již každý den až do poloviny září. Víkendový provoz bude pokračovat až do konce října.Špičák hostí evropské soutěže v DH a EN

V průběhu sezóny se na špičáku uskuteční dvě velké akce:
21. – 23. 7. European Downhill Cup – Evropský pohár ve sjezdu horských kol
17. 9. Central European Enduro – Evropská enduro sérieVeškeré informace o bikeparku Špičák hledejte na webu www.spicak.cz.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace


Přepnout barvu pozadí