Bikecheck: Hans Rey a jeho GT Sensor Team Carbon

Autor: Keli, vydáno: 8.9.2015

O tom, že Hans Rey navštívil Českou republiku a Rychlebské stezky jste si mohli přečíst nedávno (Hans Rey na Rychlebách – biková legenda v ČR). Setkání s ním jsme si nemohli nechat ujít a při té příležitosti jsme se podívali i na kolo, které Hans Rey aktuálně sedlá.

GT a Hans Rey jsou synonymem již dlouhá léta, co léta, desetiletí. Prostě Hans jezdí GT od nepaměti a jeho specialitou jsou speciální specifikace, které na svých kolech má. Stejně jako v minulosti i nyní má bajk osazený vidlicí, která patří spíše na kolo o poznání sjezdověji nastavené – trail bike GT Sensor Carbon Team 2016 se zadním zdvihem 130mm tak dostal vidlici Fox 36 CTD se 160mm zdvihu.
Mimochodem, velikost rámu je M a troufnu si tvrdit, že v každém bikovém krámě by Hanse určitě posadili na velikost L, inu jako bývalý trialista preferuje spíše menší rámy.

Komponentová skladba nemá, dle očekávání, slabé místo. Brzdy a pohon jsou v rukou Shimano XTR, Hans vozí dvouplacku 34×24z a vzadu kazetu 11–40z. Karbonové výplety Iodine11, představec iodine 2, pedály 50/50 a 780mm široká karbonová řídítka iodine 11 jsou od jednoho z hlavních sponzorů Crank Brothers. Snad jen ta teleskopická sedlovka od CB je jediné slabší místo na celém kole.

Volné AM/EM/XC kraťasy s odnímatelnou vložkou Maňana Wear


 


Samostatnou kapitolou jsou pneumatiky, Hans má od loňského roku nového sponzora, firmu Duro. Tento výrobce low-end gum má však v nabídce docela zajímavý model Switch a tento má v šířce 2.35" vepředu i vzadu obutý i Hans. Sedlo a gripy SQ Lab nesou podpis jezdce samotného Hans Rey Certified.

Podobné články

Komentáře

Publikovat jako anonymní uživatel - přihlášení, registrace

anonymní uživatel winner (m317182726 [zavinac] 163.com) 12.9.2015 v 9:37

Hobo accoutrements are broadly advantaged by www.teddingtonstudios.co.uk/... a lot of celebrities.There are amount of archetypal hobos from artist brands including Bottega Veneta Bottega Hobo,Gucci Horsebit Hobo and Dior Saddle Bag.Don't you anticipate these hobos affection a dumpling shape? Appropriately I anticipate it is added anticipate to alarm them Dumpling Bags.Lady Dior Cannage Bag one of the Dior's calmly apparent item,and consistently in the dream account of a lot of ladies.The actualization with archetypal and around-the-clock Cannage bond and brownish Dior book signature is aswell advantaged by English Diana princess,appropriately we aswell accede it as the Diana Bag.While,due to www.channel-ferries.co.uk/... its abundantly affected look,it is not applied for appointment ladies and circadian use,in my opinion.Even the suede bags,which are usually soft,and accept a accidental look,are advised chic.This archetypal is aswell adorned with the Swanflower burden on its aback which is engraved in top relief.The Octea Sport can be www.v-base.co.uk/... beat on a metal armlet or on a bendable elastic band added by six faceted crystals,commonly army and set.Without attention for are you absent Handbags humans sometimes have.

anonymní uživatel bolekkrutor 8.9.2015 v 15:26

2odrazka-Myslím si, že pro dost lidí, tahle firma napsala svůj nekrolog, produktem jménem kronolog.

anonymní uživatel odrazka 8.9.2015 v 13:15

CB jako slabé místo? No, vozit to zadáčo nezlobil bych se...

anonymní uživatel hoffman 8.9.2015 v 10:30

tie prevody sú zaujímavé - 24/40, myslel som, že jazdí nášlapy ..

anonymní uživatel jeniiiik (sedlacek09 [zavinac] seznam.cz) 8.9.2015 v 9:46

Řekl bych že v komponentové sadě je slabé místo každá věc s nápisem CB... :-D

anonymní uživatel Tygr 8.9.2015 v 9:38

miluju barvičky...